Zdrcený syn

SEBEVRAŽDA IVETY BARTOŠOVÉ: Artur přišel o mámu, zůstaly mu jen dluhy!

Bartošová - vila v Uhříněvsi
Zdroj: tn.cz / isifa
Téma:

Jen samé dluhy. To bude muset řešit po smrti své matky Ivety Bartošové její syn. Artur by měl být hlavním dědicem dluhy zatíženého domu v Uhříněvsi. Přečtěte si, jak to bude s tímto domem a kdo zaplatí dluhy.

Exekuce na uhříněvský dům Ivety Bartošové zanikla její smrtí. Všechny dluhy a nesplacená hypotéka, tak přejdou na syna Artura, pokud dědictví přijme. Josefu Rychtářovi zůstal po tragicky zesnulé manželce Ivetě Bartošové obraz, který mu namalovala k narozeninám.
Manžel tragicky zemřelé zpěvačky, Josef Rychtář má však v úmyslu v domě zatím zůstat.


"Nevím, jestli tento dům opustím. Mám kam jít, ale je tady kočka, pes a myslím, že je mou povinností se o ten dům a o ta zvířata, co tu po Ivetě zůstala, postarat. A až mi její syn, na kterého ten majetek přejde, protože na to je předmanželská smlouva, řekne, že mě nepotřebuje, tak si s ním podám ruku a půjdu dál svým životem," řekl Rychtář portálu iDnes.cz.Rychtář se nyní soustředí především na vyřizování pohřbu, který chce udělat ve Velké obřadní síni krematora v pražských Strašnicích. Přestože Ivetina maminka si přeje rodinný obřad.


Květiny pro Ivetu Bartošovou - 15
PODROBNOSTI o pohřbu Ivety Bartošové: Jak bude probíhat a kdy bude?

Stejný spor vede i s Ladislavem Štaidlem, který chce také jen skromný pohřeb bez médií. Kdy a jak  Ivetu Bartošovou pohřbí zatím není jasné, bude záležet na ukončení soudní pitvy.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

Exekuce na Hanku Kynychovou: Dluží přes 300 tisíc korun!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
tn.cz / vem