Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

další rána

Babičku Evu zakázali pohřbít do hrobu k Monice a Klárce!

Hrob Moniky a Klárky, které zemřely v Egyptě
Zdroj: tn.cz / Facebook

Pohřeb Matky Moniky Kramné provázejí komplikace! Monice a Klárce sice rodina nechala postavit nový hrob, ale maminka Moniky, která minulý týden náhle zemřela, do něj pohřbena být nesmí!

Rodinu Moniky Kramné připravuje v krátké době druhý pohřeb za sebou. Před časem uložili na karvinském hřbitově Moniku a Klárku Kramných, které tragicky zahynuly na dovolené v Egyptě. Tento týden pochovají maminku Moniky, paní Evu.
 

Ta náhle zesnula v nemocnici v Orlové po operaci nohy. Rodinní známí ale mají jasno. Utrápila se po smrti vnučky a dcery. Stejné trápení má i její manžel Erich, který teď na všechno zůstat sám.
 


Alespoň s přípravou pohřbu mu pomáhají jeho synové Radmil a Martin. Ti mu ale museli sdělit zdrcující zprávu: Paní Eva vedle milované dcery a vnučky navždy odpočívat nebude.
 

"Do hrobu k Monice a Klárce maminku zřejmě neuložíme," svěřili se deníku Blesk. Odporují tomu totiž předpisy. Do hrobu, kam v srpnu uložili dívenku s její maminkou, se teď po dobu 10 let jiná rakev uložit nesmí. V hrobu totiž není dostatek místa.
 


Jedinou možností je, že by babičku Klárky zpopelnili.To si ale zřejmě nepřála. Rodina tak zřejmě koupí nové místo co nejblíže hrobu Moniky a Klárky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slavná biatlonistka měla pohřeb. Všichni jsou z její smrti v šoku

6 věcí, které máte doma a které zabíjí: Voda, mrkev, nebo zubní pasta!

vrl TN.cz