Kauza IB

Bartošová sepsala závěť už loni, tvrdí hrabě Martucci. Komu odkázala svoje dluhy?

Iveta Bartošová, Josef Rychtář a Domenico Martucci
Zdroj: Martin Mithofer / Isifa
Téma:

Bývalý partner Ivety Bartošové, italský hrabě Domenico Martucci, vyrazil všem dech, když zveřejnil nová fakta v případu zesnulé zpěvačky. Disponuje prý závětí, kterou Bartošová sepsala už minulý rok v létě. Co v závěti stojí a proč se zpěvačka takto "pojistila" dlouhou dobu dopředu?

Tahle zpráva vdovce Josefa Rychtáře zřejmě nepotěší, alespoň tomu nasvědčuje fakt, že se objevila závěť, kterou Bartošová sepsala už loni v červenci. A budou se prý dít věci, někdo přijde o miliony, tvrdí Martucci.

 

"Bartošová sepsala závěť 12.7.2013. Včera jsem ji společně se svojí maminkou odevzdal notáři a jednu ověřenou kopii jsme předali kriminální policii. Sdělil jsem už jméno a adresu notáře Štaidlovým a Bartošovým," uvedl italský hrabě na sociální síti.

 

Podrobnosti a co konkrétně v závěti stojí, to v rozhovoru pro TN.cz uvést nechtěl. Podle jeho slov jde o citlivé a soukromé informace, které s ohledem na fakt, že je má na stole kriminální policie a notář, nechce sdělovat.

 

 

Pochopitelně nás zajímalo, proč zpěvačka závěť vůbec sepisovala. Odpověď na tuto otázku Martucci sám také nezná. Plánovala snad už v té době skoncovat se životem? Nebylo by to totiž poprvé, co Bartošová s podlomeným zdravím chtěla svůj život dobrovolně ukončit. A tlak na ni byl loni v létě obrovský, vzhledem k eskapádě v Itálii, kam ji měl "unést" její samozvaný ochránce a bijec za práva týraných žen v jedné osobě Zdeněk Macura a Josef Rychtář, její pozdější manžel, si pro ni s velkou pompou a s přihlížením celého národa dojel.

 

V každém případě, co stojí v závěti, to se prý během několika dnů dozví všechny zainteresované strany. Martucci se mezitím jede "uklidit" do zahraničí. Má totiž obavy, že by mohl přijít k fyzické újmě, někdo kvůli závěti totiž přijde o miliony. Bude to jediný syn Bartošové Artur, který se odmítá zapojovat do divadla, které se po smrti jeho matky odehrává? Nebo jeho hlavní aktér Josef Rychtář? A jedná se skutečně o dědictví v řádu milionů, nebo dědic přijde spíš k dluhům?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTOGALERIE: Shromáždění za Ivetu Bartošovou na Václaváku: Nikdo nepřišel

Šokující odhalení: Sepéši podváděl Bartošovou s dívkami i chlapci

ana TN.cz