kde je?

Ivetě Bartošové jde o život! Policie po ní vyhlásila celostátní pátrání

Iveta Bartošová je někde s panem Macurou
Zdroj: tn.cz / isifa

Po zpěvačce Ivetě Bartošové (47) bylo v sobotu vyhlášeno celostátní pátrání. Situace je opravdu vážná. Víděli jste ji? Pomozte Ivetu Bartošovou najít, než bude pozdě.

Podle posledního partnera Ivety Bartošové Josefa Rychtáře (55) populární zpěvačku unesl její fanatický fanoušek Zdeněk Macura (39). "Je to nebezpečný chlap, může s ní dělat bůh ví co," říká na adresu Macury vystrašený Rychtář. 
 

Rychtář je přesvědčen, že Macura drží zpěvačku na tajném místě proti její vůli. Policie v noci z pátka na sobotu dokonce Macurův dům v Líbeznici prohledala. Podle prvních informací ale Iveta v domě nebyla - více ZDE. Otázkou je, zda labilní zpěvačka neodešla s Macurou dobrovolně, aby se zbavila citové závislosti na Rychtářovi. Macura již dříve uvedl, že zpěvačku odvezl do Rakouska. 

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o zmizení Ivety Bartošové:


 

"Mohu potvrdit po Ivetě Bartošové opravdu pátráme. Pátrání vedeme na základě podnětu osoby ze zpěvaččina okolí," potvrdila mluvčí policie Andrea Zoulová a dodala, že pátrání probíhá klasickým způsobem. Policie k pohřešované Ivetě Bartošové uvedla, že hledaná osoba není nebezpečná, je neozbrojená, nemá žádnou nakažlivou nemoc a co se týče věku, tak vypadá na 45 až 50 let. Další podrobnosti z pátrání policie k případu zatím neuvedla.
 

Již dlouho se veřejně hovoří o tom, že zpěvačka má vleklé problémy s alkoholem a léky. V poslední době to přiznal i Rychtář, který celou dobu, co s ním Iveta žila, její problémy s pitím bagatelizoval. Ivetin syn Artur pobývá u svého otce Ladislava Štaidla - více ZDE. Ten ho dostal do péče v roce 2011, kdy její problémy s alkoholem přerostly únosnou mez.  
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rychtář tvrdí: Bartošová byla unesena! Policie prohledala Macurův dům! Co našla?

Rychtář nepřišel jen o Ivetu: Syn na mě vytáhl nůž!

Psychické potíže nás trápí stále víc

Duševní porucha jako dar či prokletí? Prožil to Einstein i Hemingway!

Vyřeš své problémy - ve snu

 

Podívejte se v galerii na fotografie Ivety Bartošové:

sta TN.cz