zmrzlinový speciál

Blíží se tropy! Kde se osvěžíte nejlepší zmrzlinou?

Zmrzlina k létu patří
Zdroj: Mediafax
Zmrzlina k létu patří

Úměrně s teplotou stoupá chuť na zmrzlinu. A protože se už rtuť teploměru blíží ke 30 stupňů, připravili jsme pro vás pár tipů, kde si zmrzlinu určitě vychutnáte! Pokud chcete i trochu zaexperimentovat, víme, kde mají "bábovkovou" zmrzlinu.

Brno


Cukrárna Diana


Server Munimedia.cz se pustil do testování zmrzlin v Brně. A tahle cukrárna získala první místo. Místní stracciatellu hodnotí jako lahodnou a smetanovou a nebojí se ani říct, že v životě neměli lepší zmrzlinu. Pokud tedy jdete kolem, byl by hřích se nezastavit.


Cukrárna Aida


Na druhém místě se umístila cukrárna Aida. "Zmrzlina je chutná, s velkými kousky čokolády a dostanete ji rychle," hodnotí web její pozitiva. I cena je velmi příznivá, kopeček si vychutnáte je za 15 korun.


ČTĚTE TAKÉ:

Další skandál: V polské zmrzlině našli chemikálii na zabíjení vší

 

Anketa

Máte raději smetanovou nebo ovocnou zmrzlinu?


Hlasovalo 51 lidí. (Muži: 49 | Ženy: 2)
Plzeň


Pizzeria Martinská


Výbornou zmrzlinu v Plzni najdete právě v této pizzerii. "Možná vám 15 korun za kopeček přijde moc, ale není kopeček jako kopeček. Tohle je italský kopeček, na české poměry kopec. A navíc není zmrzlina "umělá"," píše nadšený zákazník v diskuzi.

 

Olomouc


Točená zmrzlina na Dolním náměstí


Sice se jedná jenom o stánek, zato si místní zmrzlinu pochvalují všichni. "Je to nejlepší točená vanilková, kterou jsem kdy měl," libuje si zákazník.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vanilková krize! Zdraží zmrzlinu a další výrobky

 

Praha


Ovocný Světozor


Naprostá klasika, kde nešlápnete vedle. Můžete si zde dát točenou (z jahod a banánů) i kopečkovou zmrzlinu. Pokud si budete chtít opravdu pochutnat, dejte si kopeček super ovocné, který stojí 22 korun, ale zato obsahuje 80 procent ovoce a je bez přidaného cukru.


Angelato


V Angelatu se řídí heslem "více než zmrzlina" a nadšení zákazníci souhlasí. "Zmrzlina v Angelatu je nejlepší. Nejradši mám Bacio a Mozart!" říká jedna. Nabízejí smetanové zmrzliny, které vyrábí z plnotučného mléka, smetany a dalších přírodních ingrediencí, nebo ovocné. Za porci sice zaplatíte 35 korun, ale je pořádná.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tesco musí stáhnout nebezpečnou zmrzlinu

 

Anketa

Chtěli byste ochutnat


Hlasovalo 28 lidí. (Muži: 26 | Ženy: 2)
Na závěr něco netradičního


Citronovou, jahodovou nebo vanilkovou najdete všude. Mrkvovou, špekovou nebo vepřo-knedlo-zelo jenom v cukrárně U Schwarzkopfa u Stráže pod Ralskem. Z více než devadesáti druhů zmrzlin si určitě vybere každý a pokud se nebojíte experimentovat, zkuste příchuť bábovka.

 

A kam chodíte na zmrzlinu vy? Napište nám na zpravy@nova.cz, kde mají nejlepší!

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

anš TN.cz