VIDEO

Brutální rvačka v pražském metru: Útočníci se došli sami udat!

Bitka v Praze - 1
Zdroj: YouTube.com

Sprostá dáma jménem Julie na lidi v metru řve a je z toho hit internetu. Daleko horší je, když se v metru porve partička boxerů. Podařilo se nám vypátrat totožnost mladíků, kteří se agresivně porvali v pražském metru.

Z videa, na které nás upozornil čtenář, bohužel není patrné, kvůli čemu incident vypukl. Záběry zachycují už jen brutální útoky pěstmi a kopanci. "Co tady děláš, do p**i, mr**o, vole?" křičí při útoku mladík v pruhované mikině a silnou ranou pěstí zasahuje jednoho z napadených mladíků do obličeje. Další rváč má červenou bundu a hned z prvního pohledu je vidět, že kluci ví, jak rozdávat rány.
 

Podívejte se na celý incident: 


 

Redakce TN.cz jejich totožnost zná, ale zveřejňovat jména nebudeme. Kluci se totiž rozhodli, že budou spolupracovat s policií a sami se došli udat.
 

Byli jste svědky podobné rvačky v MHD. Ozvěte se nám na e-mail zpravy@nova.cz nebo na telefonní číslo 606 09 09 09.
 

Na celém případu je šokující zejména to, že se ke rvačce v MHD nechají vyprovokovat profesionálové, kteří by měli chápat, že pěsti patří do ringu.
 

Bitka mladíků v pražském metru

1
/
3
Zdroj: YouTube.com
Bitka v Praze - 4

 

Ostatní lidé totiž boxerský výcvik nemají. Hrozí jim újma na zdraví. A když chytnete jednu "od Franty v hospodě", tak je to zcela něco jiného, než když vás trefí trénovaný profesionál.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Víme, jakou nemoc signalizuje agresivní chování!

DRSNÉ VIDEO: Šílená Julie z pražského metra zmlátila reportéry TV NOVA!

Minulost baby z metra: Spala se slavnými celebritami! Máme vyjádření

Landovský se kvůli šílené Julii z metra pohádal s dcerou: Vyse* si oko, řval na ni

sta TN.cz