mafie?

Byl to únos, říká o smrti českého podnikatele v Turecku jeho kamarád

Radek Bém a jeho rodina
Zdroj: facebook.com

Záhadná smrt českého podnikatele Radka Béma v Turecku nedává spát jeho kamarádům. Rodina tvrdí, že o žádnou senzaci nejde. Jeho kamarádi ale za Radkovou smrtí vidí mafii.

Smrt podnikatele Radka Béma (35) v Turecku zajímá celé Česko. Podnikatelova manželka poděkovala portálu TN.cz za to, že jí pomohl s pátráním a rychle dodala, že za jeho smrtí žádná senzace není. Jak přesně Radek Bém zemřel, ale prozdradit nechtěla.

Jak Bém zmizel? Kdy to rodina zjistila? Čtěte ZDE!
 

Portálu Blesk.cz se ale ozval Radkův kamarád. Ten tvrdí, že za  jaho smrtí jsou vyděrači.
 

"Věřím, že byl unesen. Vylákali ho, aby odcestoval zpět kvůli obchodu, měl sebou k tomu i podklady, a myslím že byl donucen podepsat smlouvy a poté ho zavraždili," řekl Blesku Radkův kamarád a kolega z branže a dodal, že manželka se nyní zbavuje společného majetku. Údajně už prodala auto Audi Q7 a uvažuje i o prodeji penzionu.
 

Radek Bém byl naposledy v Turecku viděn v neděli 16. června v 11:51, jak nastupuje před hotelem Olypiyat do taxiku. Pak se po něm slehla zem. Jeho manželka dlouho věřila, že Radek zmizel v Istanbulu při tamějších nepokojích, ale celé pátrání nakonec vyústilo v nejhorší možný konec.


ČTĚTE TAKÉ:

Přehled NEJDĚSIVĚJŠÍCH VRAŽD Čechů v cizině

POSLECHNĚTE SI TELEFONÁT: Unesený otloukánek Bartošová: Macura mě zabije!

Šok pro fanoušky! Justin Bieber zkolaboval na koncertě

sta TN.cz