nemá peníze?

Čeká snad na další průšvih? ŘEPKA STÁLE NEZAPLATIL dlužné alimenty

Řepka - dluhy
Zdroj: TN.cz
Řepka má dluhy, Erbová čelí trestnímu oznámení - ilustrační foto
Téma:

Tomáš Řepka a jeho manželka Vlaďka Erbová prožívají složité období. Nedávno překonali krizi ve vztahu, teď přišla další rána v podobě exekuce a sražení exekutora přímo před jejich domem. Člověk by řekl, že Tomáš Řepka po tomto incidentu dá všechno do pořádku, ale není to tak.

"Mohu potvrdit, že ohledně splacení pohledávek pana Řepky nedošlo k žádnému posunu," odpověděla na dotaz TN.cz mluvčí exekutorské komory. Na co tedy Tomáš Řepka čeká? Jistě má ještě v živé paměti situaci z minulého týdne, kdy jeho partnerka srazila autem při couvání jednoho z exekutorů.

 

 

Ani tato vyhrocená situace ale nedonutila fotbalistu situaci vyřešit. Redakce TN.cz se samozřejmě obrátila i na samotného exsparťanského kapitána, ten však příliš sdílný nebyl. "Nechci se s váma bavit. Nashledanou," ukončil rozhovor aniž by odpověděl na otázku ohledně uhrazení dlužných alimentů.

 

Geny svého otce nezapřela ani dcera Tomáše Řepky Veronika. Právě na ní a jejího bratra Tomassa by měl Řepka alimenty platit. "Nechci mít s tou situací vůbec nic společného. Vůbec se k tomu nebudu vyjadřovat," řekla portálu TN.cz.

 

"Dlužník (Tomáš Řepka - pozn. red.) čelí dvěma exekucím, které vede soudní exekutor kvůli dluhům na výživném (dceři Veronice a Tomassovi - pozn. red.). Jde tedy o přednostní pohledávku. Alimentační nárok dvou dětí je v rámci exekuce vymáhán již od července 2013. Celková dlužná částka činí zhruba jeden milión korun," uvedla mluvčí exekutorské komory Petra Báčová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dramatická exekuce u ŘEPKŮ! Erbová přejela exekutora, toho odvezli do nemocnice!

Proč byli exekutoři u Řepků? Známe podrobnosti, kolik dluží a co hrozí Erbové

PRVNÍ VÝPOVĚĎ ERBOVÉ: Nemůžu za to, brečí

 

Dlužné peníze jsou teď jeden problém, trestní oznámení na Řepkovu manželku Vlaďku Erbovou je další problém pro fotbalistovu rodinu. "Najela do něj automobilem Mercedes-Benz GL 350, který byl posléze zajištěn. Napadený je v současné době v péči lékařů," uvedla Báčová v den, kdy se incident stal.

 

Jak dlouho bude Tomáš Řepka s uhrazením dluhů otálet? Čeká snad na nějakou další pohromu? Nebo prostě jen nemá peníze?

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o dramatické exekuci u Řepků: 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
hru TN.cz