Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Není to podvod?

Peníze za NIC! Záhadný Honza rozdává 10 MILIONŮ! Peníze dá i vám! Stačí málo...

Peníze
Zdroj: Praha.eu

Peníze nerostou na stromech, slýchali jsme v dětství asi úplně všichni. Jenže teď se na českém internetu objevil web, který slibuje posílat peníze zdarma.

Provozovatel webu honzapospisil.cz slibuje, že když mu na jeden z uvedených účtů pošlete peníze, do deseti dnů vám v bance přistane dvojnásobek.


Celá velkorysá nabídka je samozřejmě omezená. Honza Pospíšil od vás vezme maximálně tisícovku, víc ne. Pokud byste tedy rádi zdvojnásobili své životní úspory, musíte se poohlédnout jinde.


Že to celé funguje, potvrzuje i redaktor portálu Aktuálně.cz, který na účet poslal stokorunu. Zpátky mu prý opravdu dorazily dvě stovky.


Proč by v dnešní době, kdy skoro každý převrací peníze v ruce, dělal něco takového? Honza Pospíšil na webu tvrdí, že mu podobný přístup přijde mnohem lepší, než peníze dát za billboardy nebo spoty v rádiu a televizi.


"Mým cílem je, aby do konce roku znal jméno Honza Pospíšil každý," tvrdí autor webu. "Takže, co myslíte, kdo jsem? Že bych byl excentrická celebrita? Nebo politik? Možná jsem moderátor, který bude uvádět nový pořad, a chci na sebe tímto způsobem upozornit. Třeba ale vůbec nejsem osoba. Třeba je Honza Pospíšil nový operátor na českém trhu, nebo nová internetová služba. Kdo ví…".


Jinými slovy - ať už je Honza Pospíšil kdokoli, je tajemnější než gyros z pochybného stánku. Nicméně slibuje, že s každým rozdaným milionem odhalí něco bližšího o sobě.
 

13

Honza Pospíšil rozdává peníze

Zdroj: honzapospisil.cz

Honza Pospíšil

Hodnocení:


To svědčí o tom, že nejspíš jde o netradiční reklamní kampaň. Pokud by totiž šlo o opravdového novodobého Robina Hooda, těžko by takhle pomalu odhazoval masku.


Pokud se ovšem rozhodnete "pohádkového" Honzu zkusit, děláte to na vlastní nebezpečí! Nikdo vám nezaručí, že dvojnásobek skutečně dostanete. Už se dokonce objevily i hlasy, že někteří lidé peníze odeslali, ale dvojnásobek neviděli.
 

Případ "Honzy Pospíšila" bude redakce TN.cz sledovat a přineseme brzy další informace!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Podívejte se, kde se dají sehnat PENÍZE NAVÍC!

TEST: Neutrácíš zbytečně moc?

Rozmysli si dobře, než někomu půjčíš

POHÁDKA: Vyhrál milióny a požádal přítelkyni o ruku

TIPY, jak ušetřit peníze
Daniel Craig kupuje sídlo za neuvěřitelný majlant. Víme, kolik za něj dá

Které celebrity si nejvíc namastily kapsu? Víme, kdo vydělal 2,4 miliardy korun

pez TN.cz