galerie sms Nechutné SMS

Chlípná lesbická strážnice z České Lípy: Dala raději výpověď!

Téma:

Strážnice městské policie v České Lípě, kterou policisté obvinili ze stalkingu, tedy pronásledování a poškozování cizích práv, raději podala v práci výpověď! Přečtěte si, jaké chlípné SMS strážnice posílala manželovi své milenky.

Kriminalisté v České Lípě obvinili strážnici Městské policie z stalkingu - tedy nebezpečného pronásledování a poškozování cizích práv. Žena začala udržovat milenecký poměr s jednou ze svých vdaných kolegyň. Útoky, ze kterých je obviněna, míří už několik měsíců na jejího manžela. Obviněná strážnice proto raději dala výpověď.
 

Bylo to zřejmě zveřejnění obsahu textových zpráv, kterými měla žena terorizovat manžela své milenky. Většina z nich byla tak hrubých, že byly nepublikovatelné. Žena v nich popisovala svůj lesbický sex, urážela hrubě muže i zbytek jeho rodiny. Během několika měsíců poslala muži kolem 40ti smsek.
 

GALERIE: Stalking v České Lípě

1
/
9
Zdroj: TN.cz
Stalkerské sms z České Lípy - 1

 

Jindřich Dřížal se nakonec po mnoha letech odstěhoval ze svého bytu a léčí se z depresí. Policie u ženy provedla domovní prohlídku a strážnici obvinila ze dvou trestných činů - stalkingu a poškozování cizích práv, za což jí hrozí až tříleté vězení. Státní zastupitelství uvalilo na případ informační embargo.
 


Vedení českolipské městské policie potvrdilo, že ve čtvrtek došlo k vzájemné dohodě mezi strážnicí a policií a žena má výpověď. Do policejních hlídek už stavěná nebude. Do práce bude docházet už jen do konce tohoto měsíce, pak nastoupí dovolenou a tím jako městská strážnice skončí a s tím i ostuda, kterou žena městské policii v České Lípě způsobila.

hmr / Ivan Berka tn.cz / TV Nova