doma se zřítil

Katka Zemanová promluvila o tátově viróze: Když jsem ho viděla, bylo to na pár facek

"Když jsem zapnula televizi a uviděla jsem tam tátu, tak jsem se zděsila. Chtěla jsem mu dát pár facek," vyjádřila se Kateřina Zemanová k prezidentově viróze. Jenže i ona vyvrátila, že by táta pil alkohol.

Dcera Miloše Zemana se zúčastnila happeningu Ruka v ruce proti AIDS, který se konal na Václavském náměstí. "Přišla jsem dobrovolně, o akci jsem se dozvěděla před týdnem od kamaráda a předevčírem mi přišla i oficiální pozvánka," dodala.

 

Tvrdí, že se má dobře a život se pro ni nijak zásadně nezměnil. "Pořád mám ty samé kamarády, pořád chodím do té samé školy," vysvětlila. Právě s tím chozením do školy to ale není tak jisté, neboť ji zde reportéři marně hledali. "Já jsem v tu dobu byla na obědě a oni mezitím odešli, takže z toho vyplynulo, že do té školy nechodím. Ale já se tam opravdu snažím být maximum času, protože to dohánění je pak hrozné," ubezpečovala.

 


Řeč se pak stočila k Zemanově viróze a k jeho nejistému projevu během odhalování korunovačních klenotů. Kateřina přiznala, že měla stejné podezření jako většina veřejnosti. "Když jsem zapnula televizi a uviděla jsem tam tátu, tak jsem se zděsila. Jak přišel domů, tak jsem mu chtěla dát pár facek," smála se a prezidenta omlouvala.


 

"Ale on se opravdu doma zřítil na zem a měl neuvěřitelné horečky. Je to strašná škoda, ráno měl závratě, měl neuvěřitelnou chřipku. Když jsem to video ale zpětně viděla sestříhané, tak mi to připadalo opravdu vtipné a tátovi také."
 


Návštěva ruské ambasády za jeho onemocnění prý nemohla. "Myslím, že to s tím nemělo nic společného, teda doufám. Táta byl střízlivý. To můžu jako dcera potvrdit," dodala rozhodně.
 

 

tn.cz / anš