co s ní bude?

Z holčičky (12) z Horažďovic je SIROTEK! V autě se jí zabil táta, teď i maminka

Téma:

Nesmírně tragickou životní etapu teď prožívá teprve dvanáctiletá dívka z Horažďovic na Klatovsku. Před pár dny havarovala v autě i se svou matkou, která nehodu nepřežila.

Přitom se jí stejným způsobem už před deseti lety zabil i její otec. Dívka teď leží v nemocnici a její osud je tak bez nadsázky v rukou lékařů a úředníků.


O maminku přišla školačka v pondělí. Na cestě mezi Defurovými Lažany a Velkým Borem žena nezvládla řízení a na naprosto rovném úseku havarovala. Objížděla stroj, který právě sekal trávu v příkopu. Když se ale vracela zpátky do svého pruhu, vyjela ze silnice a narazila přímo do sloupu telefonního sloupu. Žena (42) byla na místě mrtvá, zraněná holčička se vyškrábala ven oknem


Proč nehoda dopadla tak tragicky a náraz auto zdemoloval natolik, že byla střecha přimáčknutá až téměř ke spodku předních sedadel, nechápe nikdo.

 


Dvanáctileté dívce osud nepřál ani před 10 lety, kdy se jí stejným způsobem zabil i otec. Lidé z okolních obcí, kteří rodinu znají, se proto snaží pomoci.


Podle informací televize Nova je holčička ve stabilizovaném stavu. Než pracovníci sociální péče rozhodnou o tom, kdo se o ni do budoucna bude starat, zůstane v péči nemocnice. Zájem o ni budou nejspíš mít příbuzní.


 

Související témata:
pez, Lucie Poništová