SLUNCE SE VRÁTÍ

Co je to venku za počasí? Víme, kdy se vrátí léto! PŘEDPOVĚĎ

Léto
Zdroj: Mediafax
Teplé počasí si ještě užijeme - ilustrační foto

Současné teploty spíše než cokoliv jiného připomínají drsný studený podzim. Ale nezoufejte, léto se ještě vrátí. Do čtvrtka musíme vydržet chladné počasí, od pátku se ale opět vyčasí a hlavně oteplí.

V posledních dnech celou republiku sužuje chladné počasí a na většině území se vyskytují dešťové přeháňky. Přesto není ještě s létem konec. Podle předpovědí meteorologů musíme současný nečas vydržet ještě ve středu a ve čtvrtek. Od pátku nás pak čeká opět teplé a slunečné počasí. Ale pozor, vydrží jen do úterka, kdy se mají opět přihnat bouřkové přeháňky.

 

 

Zítra ve středu bude na většině území zataženo, ojediněle se vyskytne déšť. Nejvyšší denní teploty vystoupají až 20 stupňům Celsia, na jihovýchodě až k 22 stupňům. Vítr bude foukat jen slabě.

 

Čtvrtek bude už o něco teplejší, na většině území České republiky bude polojasno až skoro jasno. Na severu meteorologové očekávají ojediněle přeháňky, během ranních hodin se mohou objevit i mlhy. Teploty přes den vyšplhají až 25 stupňům Celsia.

 

 

Pátek už bude slunečný, jen místy se může objevit zatažená obloha. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat až kolem 27 stupňů Celsia.

 

Od soboty do úterý pak podle předpovědi bude jasné až polojasné počasí, místy se objeví přeháňky a v ranních hodinách mlhy. Převládat by ale měla jasná obloha a příjemné letní klima. Ojediněle si dávejte pozor na bouřky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Meteorologové varují: Čeká nás ZIMA JAKO NA SIBIŘI!

Zpěvák Dan Mrózek vystavil potetované tělo slunci. Podívejte se, jak se má u moře!

tn.cz / hru