Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

smyčka se stahuje

Co má policie na Kramného? Advokátka Klára Long Slámová prozradila, CO JE VE SPISU!

Klára Long Slámová hájí pozůstalé po Kláře a Monice
Zdroj: TV Nova

Do případu vraždy Moniky a Klárky Kramných se vložila známá advokátka Klára Long Slámová. Portálu TN.cz v exkluzivním rozhovoru popsala, co zjistila z vyšetřovacího spisu. Klára Long Slámová nově zastupuje pozůstalé po zavražděných Monice a Klárce Kramných.

Petr Kramný možná ještě netuší, kdo proti němu stojí. Klára Long Slámová je známá advokátka s pověstí, která ji předchází. Případ kolem egyptské vraždy Moniky a Klárky, ze které je obviněný Petr Kramný, ji od začátku zajímá a sleduje ho. Z jejího vyjádření je patrné, že nechce dopustit, aby Petr Kramný vyvázl bez trestu.

 

Poslechněte si vyjádření advokátky Kláry Long Slámové: 

 

O jeho vině nebo nevině mluvit přímo nechce, ale z jejích slov je patrné, že názor má. "Velmi na mě zapůsobila práce ostravské policie, která shromáždila obrovské množství závažných skutečností a důkazů. Obvinění Petra Kramného je zcela odůvodněné a stojí nejen na nepřímých, ale zejména i na přímých důkazech," prozradila Klára Long Slámová.

 

 

Petr Kramný by tak podle jejího vyjádření neměl skončit bez trestu. Pokud vyšetřovatelé disponují množstvím přímých důkazů, odsouzení Kramného za dvojnásobnou vraždu je pak jen otázkou času. Slámová je nyní v případu jako zástupkyně pozůstalých Moniky a Klárky a dobře ví, co ji čeká.

 

GALERIE: Pohřeb Moniky a Klárky v Karviné

1
/
9
Zdroj: TN.cz
Pohřeb Moniky a Klárky - 1

 

"Já se mohu teď zúčastnit vyšetřovacích úkonů, přípravného řízení, mohu hájit práva poškozených tak jak mi nyní umožňuje zákon, který přiznává obětem trestné činnosti mnohem více práv, než tomu bylo v minulosti," vysvětluje Klára Long Slámová.

 

 

Samotnou ji velmi překvapilo, jak se chová obviněný Petr Kramný a lidé, kteří jsou na jeho straně. A podivné a útočné chování druhé strany nehodlá tolerovat. "Jedná se mi hlavně o to, aby ty poškozené byly ochráněny před útoky třetích osob, které jsou v tomto případě skutečně velmi podivné. A já s nimi absolutně nesouhlasím," říká Slámová. "Je nutné si uvědomit, že zemřely násilnou cestou. Matka, mladá matka s dítětem a nelze prostě akceptovat ten způsob, který předvádí od počátku samotný obviněný," má jasno Klára Long Slámová.

 

Podívejte se na reportáž o Petru Kramném: 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

Dívka ubodala nejlepší kamarádku kuchyňským nožem. Dala na Facebook nahou fotku

tn.cz / hru