Další hromadná nehoda! Na D2 se srazily kamiony

Další hromadná nehoda, která zastavila dálnici. Na D2 se srazily tři kamiony a několik osobních aut. Uzavírka trvala až do pozdní noci.

Hromadná srážka tří kamionů ochromila ve středu večer provoz na dálnici D2 na 8. kilometru ve směru na Lanžhot. Informace agentury Mediafax potvrdili policisté z dálničního oddělení v Chrlicích.

 

"Jde o dopravní nehodu tří kamionů, která zcela zatarasila dálnici ve směru na Lanžhot. Nehoda se obešla bez zranění," uvedl pro Mediafax službukonající policista z dálničního oddělní Chrlice. Podle jeho slov bylo do nehody zapojeno ještě několik osobních aut, ale ta pouze sjela do příkopu a čekají na vyproštění.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nehoda 40 aut blokuje R35 u Olomouce. Dálnice D1 je průjezdná

 

"Dálnice byla neprůjezdná a uzavírka podle předpokladu trvala do ranních hodin. Odsraňovací práce komplikovalo to, že těžká odstraňovací technika musela vyjet také k odstraňování následků hromadné srážky na D1. Objízdné trasa byla zřízena přes Modřice.

 

Nepříznivá prognóza týkající se zprůjezdnění dálnice se naštěstí nenaplnila a dálnici se podařilo zprůjezdnit v 00.35. "Dálnice byla v místě nehody zprůjezdněna levým jízdním pruhem, stejně tak došlo ke zrušení objízdné trasy," informoval Mediafax policista z Chrlic. Upozornil na zvýšenou opatrnost, které je třeba dbát v místě nehody, neboť vyproštěné kamiony a těžká technika zasahují do pravého jízdního pruhu.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

klab tn.cz / Mediafax