Další ostuda pro VV: Kočí chce po Bártovi odškodné kvůli pohlavním nemocem

Kristýna Kočí u soudu s Vítem Bártou
Zdroj: Mediafax
Nejprve si diváci soudu vyslechli jak Kočí močí, později se zase přetřásaly její údajné pohlavní nemoci

Ačkoliv v procesu s Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou vystupuje Kristýna Kočí jen jako svědek, zřejmě na něj velmi dlouho nezapomene. Poté, co si soudní síň vyslechla na zvukové nahrávce jak Kočí močí, došly na přetřes i její údajné pohlavní choroby. Kočí se teď domáhá odškodnění.

V pořádném sudu ostudy se vymáchal snad každý, kdo během procesu před soudem promluvil. Bárta kvůli všemu, Škárka kvůli své prapodivné nahrávce, která vznikla jindy a jinak, než tvrdil a Kočí... Pro ni jako pro ženu bylo nejspíš nejhorší, když všichni přítomní poslouchali jednu z jejích nahrávek. Když ji tajně pořizovala (ze svého výstřihu), zapomněla diktafon vypnout ve chvíli, kdy si šla odskočit na toaletu. Rozesmátá soudní síň se touto pasáží velmi pobavila.
 

V poslední den procesu se zase u soudu mimo jiné probíralo "pohlavní zdraví" Kristýny Kočí. Prostřednictvím svého právníka se poslankyně připojila k řízení jako poškozená a po Bártovi požaduje odškodnění ve výši pěti tisíc korun. Kočí se cítí poškozená jednáním Věcí veřejných a fámami, které o ní někteří spolustraníci začali po rozkolu ve straně šířit.
 

Server Novinky cituje jejího právníka, když před soudem všechny křivdy vyjmenovával: "Byla zcela nedemokraticky vyloučena ze strany bez možnosti něco vysvětlit. Byla označena za pučistku. V její ložnici se našlo odposlouchávací zařízení. Byla nařčena ze šíření pohlavních chorob, ze sexuálního obtěžování poloviny Poslanecké sněmovny."
 

Poslední věta se ovšem netýká Víta Bárty, ale poslance VV Michala Babáka. Loni na podzim tvrdil v rozhlasovém rozhovoru, že "paní Kočí uměla využívat své ženské přednosti. Samozřejmě to, že polovina Poslanecké sněmovny musela před jejími vnadami utíkat, tak to je po Poslanecké sněmovně velice známé."
 

Prostořeký Babák pak ještě dodal: "Kromě snad klubu KSČM, co vím, to paní Kočí vzala napříč politickým spektrem. Z Věcí veřejných se jí z poslanců ale všichni ubránili." A jako by to nestačilo, ještě dodal, že po sněmovně kolovaly zvěsti, že Kristýnu Kočí někdo záměrně nakazil pohlavní chorobou.

PSALI JSME:
KOČÍ CHTĚLA SPÁT SE VŠEMI, tvrdí Babák - poslanec, který přišel o zuby

 

Kristýna Kočí si to nenechala líbit a promptně podstoupila lékařské vyšetření. To skutečně ukázalo, že nemá ani AIDS, ani žloutenku, ani syfilis a dokonce ani kapavku.

ČTĚTE TAKÉ:
KOČÍ vrací úder: Nemám AIDS ani KAPAVKU!


Písemné potvrzení o negativních výsledcích testů pak předložila i médiím. Nyní se tedy rozhodla splnit slib, kterým tehdy vyhrožovala a věc skutečně pohnala před soud. Či lépe řečeno, spojila ji s procesem vedeným proti Bártovi a Škárkovi.
 

PODROBNOSTI Z POSLEDNÍHO DNE PROCESU ZDE:
Proces Bárta/Škárka: Jsme nevinní, tvrdili soudu. Rozsudek bude za týden
 

V tomto procesu se však nemůže domáhat omluvy a tak žádá odškodnění. "Samotné vyslovení povinnosti nahradit způsobenou nemajetkovou újmu je pro moji klientku mnohem důležitější než samotná náhrada v penězích, již jí nezbývá než požadovat," prohlásil podle Novinek před soudem Kočí obhájce Hádek.

tn.cz / gar