Rodina truchlí

DALŠÍ ZÁHADA okolo smrti Radka v Turecku: Nesedí datum smrti!

Radek Bém a jeho rodina
Zdroj: facebook.com

Rodina truchlí, před několika dny pochovala tatínka a manžela Radka Béma. Okolo jeho smrti v Turecku je však spoustu otazníků. Zabil ho někdo? Nebo zemřel přirozenou smrtí, jak uvedla policie? A proč nesedí datum na parte s datem, které uvedli Turci?

Lenka Bémová, manželka Radka Béma, který za záhadných okolností zemřel v Turecku, se asi už nikdy nedozví úplnou pravdu, co se stalo s jejím manželem. Českého podnikatele našli mrtvého v Turecku! Tamní policie tvrdí, že zemřel přirozeně. Jenže. Objevili se i spekulace, že Radka někdo zabil!
 

Další z otazníků záhadné smrti vyvolává Radkovo parte. Je na něm uvedeno, že zemřel náhle 15. srpna, uvádí Blesk.cz. Turecká policie však o Radkově smrti informovala až na konci srpna. Proč se tyto data liší? Ví snad blízcí Radka něco, co nikdo jiný neví? Nebo policie věděla o Radkově smrti od poloviny srpna, rodině to však dala vědět až o čtrnáct dní později?
 

Radek Bém byl naposledy v Turecku viděn v neděli 16. června v 11:51, jak nastupuje před hotelem Olypiyat do taxiku. Pak se po něm slehla zem. Jeho manželka dlouho věřila, že Radek zmizel v Istanbulu při tamějších nepokojích, ale celé pátrání nakonec vyústilo v nejhorší možný konec.
 


Radka po více než dvou měsících našli mrtvého. Jeho kamarád tvrdí, že byl unesen a poté zavražděn. "Věřím, že byl unesen. Vylákali ho, aby odcestoval zpět kvůli obchodu, měl sebou k tomu i podklady, a myslím že byl donucen podepsat smlouvy a poté ho zavraždili," řekl Blesku Radkův kamarád.
 

Radek Bém totiž byl nejdříve v Turecku s manželkou Lenkou a synem Radkem na dovolené. Po návratu do Česka se ovšem Radek po pár dnech do státu na hranici Evropy a Asie vrátil kvůli práci. Ale už se nevrátil, po více než dvou měsících ho turecká policie našla mrtvého!

tn.cz / hmr