Posedlá žena

DĚSIVÉ VIDEO vymítání ďábla! Exorcista zasahoval ve Vranově

Téma:

Na internetu se objevilo video z kostela, které děsí nejen obyvatele Vranova nad Dyjí. Záznam zachycuje utajený obřad vymítání ďábla, který prováděl katolický kněz Marek Dunda. Televizi Nova potvrdil, že je skutečně exorcista, tedy oficiální vymítač ďábla.

Vidět toho na záznamu moc není, ale o to horší je zvukový doprovod. Kněz odříkává modlitby a žena posedlá ďáblem celý obřad doprovází děsivým křikem, který je slyšet až za kostelní vrata.

 

Autor videa natočil mobilem přes klíčovou dírku scénu, kterou měl vidět jen kněz a jeho pomocníci. Video se ale dostalo na internet a vyděsilo celý Vranov.

 

Kněz Marek Dunda potvrdil, že video je pravé. Nikdy se ale nemělo dostat na veřejnost. "Když se něco filmuje přes klíčovou dírku, tak není co řešit, protože to už je pak záležitost etická," uvedl pro TV Nova kněz a exorcista Marek Dunda.

 

 

Svoje věřící i ostatní obyvatele Vranova uklidňuje, patří do malé skupinky školených exorcistů a má pověření od biskupa. O tom, co se dělo za zamčenými dveřmi kostela, ale hovořit nesmí. "Jde o latinsky pronášenou modlitbu na pomoc," říká.

 

Přestože vymítání v kostele lidi děsí, kněz bude obřad dál provádět, kromě povolení na to má i posvěcení úřadu. "Prověřoval jsem to a nejde o nic nezákonného," říká starosta Vranova nad Dyjí Lubomír Vedra.

 

Exorcisté zdokumentovali, že osoby posedlé ďáblem ovládají staré jazyky, mají nadpozemskou sílu a hovoří hlasem démona.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SATAN JE MEZI NÁMI?! V Rusku se narodil Lucifer, církev ho odmítá pokřtít

Maminka Bartošové: Rychtář je ďábel!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ana / J. Svoboda TN.cz