Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.12. 2012 13:03
Peníze nestačí

Dětičky politiků: Dcera Zemana rupla z matiky, syn Topolánka se ani nedostal na gympl

Miloš Zeman, Mirek Topolánek
Zdroj: Mediafax
Miloš Zeman a Mirek Topolánek

Doposud byl za nejhoršího studenta z řad dětí vlivných českých politiků považován syn expremiéra Mirka Topolánka Tomáš. Teď ale vyšlo najevo, že pilnou studentkou zřejmě nebude ani dcera prezidentského kandidáta Miloše Zemana Kateřina. Rupla totiž z matematiky.

Kateřinu Zemanovou a Tomáše Topolánka spojují trable se střední školou. Krásná Kateřina Zemanová prý nezvládla zkoušku z matematiky na gymnáziu PORG.


"Z gymnázia PORG jsem odešla poté, co jsem se vrátila z půlročního pobytu v USA a nesplnila komisionální zkoušky z matematiky,“ svěřila se Blesku. Nyní studuje česko–anglické gymnázium AMAZON.

 

To mladý Topolánek měl před lety trable s tím, aby se vůbec na nějakou střední školu dostal. Původně chtěl na výběrové pražské gymnázium Nad Štolou.


Neměl ale potřebný průměr známek na to, aby se na školu dostal bez přijímaček a přijímací zkoušky neudělal.

 

Mirek Topolánek to tehdy vysvětloval tím, že jeho synek doplatil na selhání systému. Následně Tomáše, který měl jako svůj největší koníček obrážení večírků s obžalovaným lobbistou Mirkem Dalíkem, upíchl v americké škole International School of Prague.

kos TN.cz
Reklama