Poslední rozloučení

POHŘEB IVETY BARTOŠOVÉ? Známe podrobnosti

Bartošová - pohřební služba
Zdroj: TN.cz

Bude to důstojná pieta nebo nedůstojné a teatrální divadlo v podání Josefa Rychtáře? Právě dnes je pohřeb tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové. Přečtěte si, jak vše bude probíhat.

Rodina se naposledy rozloučí s Ivetou Bartošovou dnes ve strašnickém krematoriu. Vše nasvědčuje tomu, že se bude jednat jen o soukromý obřad pro rodinu a blízké přátele.
 

Na vše by měla dohlížet agentura Zdeňka Zahradníka, právě tato společnost se v Česku stará o VIP klienty a hlídala například Madonnu, Michaela Jacksona, Tinu Turner nebo Micka Jaggera.
 

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S IVETOU BARTOŠOVOU SLEDUJTE ZDE!
 

"Udělám všechno pro to, aby to bylo v naprosto klidovém režimu, a aby se tam nestalo vůbec nic," uvedl pro televizi Nova Zahradník.
 

Kšeftuje Rychtář se smrtí? Prodal pohřeb Ivety? Více zde!
 

Vše by tak mělo proběhnout v klidu a bez jakýchkoliv excesů. I když v případě Josefa Rychtáře si nikdy a nikdo není ničím jistý. Právě on totiž původně chtěl okázalý pohřeb za přítomnosti médií. Jenže proti tomu začala protestovat Ivetina rodina i Ivetin syn Artur, nelíbilo se to ani jejím známým.
 


Rychtář nakonec ustoupil a pohřeb by měl proběhnout jen v rodinném kruhu. Dalším sporem mezi Rychtářem a rodinou Bartošových bylo o místo posledního rozloučení. Ivetina maminka ji totiž chtěla pohřbít v rodném Frenštátě pod Radhoštěm, ale v tomto Rychtář neustoupil a pohřeb se uskuteční dnes ve 14.40 Praze. Ale zatím není jasné, kdo všechno se pohřbu zúčastní, protože nikdo z rodiny zatím na pozvání Rychtářovi neodpověděl.
 

Podívejte se na repotáž TV Nova o Ivetě Bartošové z nedělních Televizních novin:
 


 

Rychtář také chtěl původně Ivetu pohřbít v bílých svatebních šatech, ale podle informací televize Nova to bude zřejmě jen decentní kostým, který vybrali její příbuzní. Měla by být oblečena do šedohnědého kostýmu.
 

Během pohřbu zazní také tři písně, všechny od Ivety Bartošové. Podle všeho by mělo jít o Noc je království a S tebou se neloučím. Co bude třetí písní, zatím není jasné.

 

Jelikož zatím není jasné, kdo všechno se pohřbu zúčastní, tak je klidně možné, že Iveta Bartošová nakonec bude mít dva pohřby. Objevila se totiž i dvě různá parte. Jedno od Rychtáře, které pověsil na vrata Ivetina domu, a jedno v jejím rodném Frenštátě, které nechala vytisknout maminka. "Vše záleží na tom, co chtějí. Rozloučení může být i ve druhém městě," řekl předseda sdružení pohřebnictví Julius Mlčoch.
 


Také stále není jasné, kde budou Ivetiny ostatky uloženy. Josef Rychtář si přeje, aby to bylo v hrobě jeho prarodičů v Říčanech. Jenže tento hrob, který zhanobili neznámí vandalové (více ZDE), patří jeho strýci a ten je zásadně proti tomu, aby Iveta spočinula vedle jeho rodičů.  Navíc strýc Miroslav s Josefem nechce mít nic společného. Rychtář pak Ivetu nemůže pohřbít ani vedle svého otce, protože Rychtářova matka má jeho urnu stále doma.
 

Ivetina matka si proto přeje, aby byla pohřbena v rodinném hrobu ve Frenštátu pod Radhoštěm. "Může provést i rozdělení do dvou uren. Je samozřejmě možné rozdělit popel i na víc částí. Dokonce se dává část popela do pamětních skel. Nebo se z těch zpopelněných ostatků nechá udělat diamant. Těch variant tam je víc," vysvětlil Mlčoch.
 

Všichni doufají, že i přes spory mezi Josefem Rychtářem a Ivetinou rodinou, proběhne vše bez nějakých excesů. Snad průběh smutečního dne nenaruší ani nějakým teatrálním vystoupením Josef Rychtář či Ivetin dlouholetý obdivovatel Zdeněk Macura.
 


Iveta Bartošová zemřela 29. dubna, když spáchala sebevraždu. Nedaleko domu, kde bydlela, vstoupila na koleje a vyšla vstříc přijíždějícímu vlaku. Těsně před střetem si rezignovaně sedla na koleje. Po srážce ihned zemřela.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Artur Štaidl zmizel do zahraničí! Zmešká pohřeb maminky?

Artur po smrti mámy utekl od táty Ladislava Štaidla!

Slzy pro Ivetu: Speciál z pohřbu Ivety Bartošové

TN.cz