Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.8. 2009 07:33

Dnešní tisk: absolventi bez peněz a "větší než malé množství“ drogy

S režisérem Pavlem Hášou se rozloučily desítky celebrit. Absolventi jsou bez podpory.

přehled tisku - Blesk
Deník Blesk přináší reportáž z pohřbu režiséra a manžela herečky Květy Fialové Pavla Háši. Do smuteční síně společně dorazili i manželé Menzelovi, kteří se bok po boku na veřejnosti už moc často neobjevují. Naopak chyběla Květa Fialová, které lékaři po operaci srdce účast nedoporučili.
 

přehled tisku -Lidové<br>noviny
Vláda chce určit, jak velké množství drog je už trestné. Do připomínkového řízení jde návrh závazné tabulky, kolik jednotlivých drog může mít člověk u sebe, aniž by mu hrozilo trestné stíhání a soud, zjistily Lidové noviny. Dosud mohli množství policisté a soudci posuzovat různě.
 

přehled tisku - MladáFronta Dnes
Výlety za poznáním českých krajů si můžete zpříjemnit posezením v restauracích pod širým nebem. V letních horcích se málokomu chce dusit v uzavřených restauracích. Deník Mladá Fronta Dnes přináší tipy na ty, které jsou příjemné.
 

přehled tisku - právo
Po ukončení školy končí stále více čerstvých absolventů na pracovním úřadě. Stát za ně sice zaplatí zdravotní pojištění, ale podporu řada z nich nedostane zjistil deník Právo. Nárok na ni mají od roku 2004 totiž jen absolventi, kteří z posledních tří let studia nejméně rok pracovali a odváděli sociální pojištění.
 

přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny
I v době krize může podnik vydělávat. Jako příklad uvádějí Hospodářské noviny ČEZ. Za první pololetí si tento podnik přišel na 32 miliard korun, což je o jedenáct procent více než loni. Zatímco podniky, které kvůli krizi musí propouštět, to štve, politici už přemýšlejí za co zisk utratí.

muf TN.cz
Reklama