Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 3. 2012

DNEŠNÍ TISK: Čtvrtá největší záložna Česka zkrachovala

Tragédii v Lidicích zřejmě přežil ještě jeden mladý pár. Kde si připlatíte za nadstandardní ošetření nejvíce.

přehled tisku - MladáFronta Dnes
Sedmdesát let po lidické tragédii přichází kardinál Dominik Duka s překvapivým svědectvím - z obklíčených ruin vypálené vesnice se ráno 11. června 1942 podařilo uprchnout mladým manželům. V pátečním vydání o tom informuje Mladá fronta Dnes.

 

přehled tisku - právo
V deníku Právo se dozvíte o krachu čtvrté největší záložny v Česku – ostravské kampeličky Union, která přišla o licenci a míří do likvidace.

 

přehled tisku -Lidové<br>noviny
Podle Lidových novin chce ministr školství Josef Dobeš jít proti rozhodnutí akreditační komise a pokusit se prodloužit akreditaci plzeňským právům. Je to prý ale velmi komplikované.

 

přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny
Pracovníkům zvláštního útvaru ministerstva financí se podařilo rozkrýt machinace, při kterých firmy provozující hazard odváděli část výnosů na dobročinné účely. Analytici z ministerstva financí proto podali hned několik trestních oznámení, píší čtvrteční Hospodářské noviny.

 

přehled tisku - Blesk
V deníku Blesk ceník nadstandardů v některých českých nemocnicích. Povinnost zveřejnit tento ceník ukládá nemocnicím zákon. Nyní se tak dozvíte, v které nemocnici třeba zaplatíte nejméně za odlehčenou sádru.

 

Logo: Aha!
Je to tři dny, co herec Petr Štěpánek pohřbil svou ženu Vlastu Janečkovou, ale už nyní plánuje spolu se svou přítelkyní Zlatou Adamovskou společnou dovolenou. V létě se vypraví do Toskánska, napsal deník Aha! s tím, že do té doby mají příliš mnoho práce.

 

muf tn.cz / Mediafax
Reklama