DNEŠNÍ TISK: Do Česka se řítí chřipková epidemie

Vysokoškoláci z Hradce Králové se dožívají nejvyššího věku. Martina Navrátilová to v sukni rozjede v taneční show.

Podle MF Dnes ani letos nepřijdeme o chřipkovou epidemii. I když se zpožděním - právě teď k nám prý míří z okolních států. Počet nemocných výrazně narostl hlavně v posledním týdnu.

 

Deník Právo nemá dobrou zprávu pro pacienty, kteří se těšili na legální léčbu konopím. Projednávání zákona, který ji měl povolit, se kvůli sporům mezi úřady zadrhlo.

 

Lidové noviny přináší výsledky nové studie o délce života v Česku. Například déle než ostatní žijí vysokoškoláci. Nejvyššího věku se pak dožívají lidé v Hradci Králové, nejnižšího v Teplicích.

 

Osmi kilometrový úsek D3 u obce Bošilec, který vyjde na 8,3 miliardy korun, bude první dálnicí spravovanou soukromou firmou. Jedná se o první modelový projekt spolupráce státu a soukromých firem při stavbě silnic, píší středeční Hospodářské noviny.

 

Pětapadesátiletá tenisová legenda Martina Navrátilová se teď předvede na tanečním parketu. Podle deníku Blesk je jednou z účastnic zámořské taneční reality show. Jejím partnerem je Tony Dovolani, který pochází z Kosova a učil tancovat i Jennifer Lopez.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

muf tn.cz / Mediafax