Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dnešní tisk: Eutanazie v Česku, nemocná Preissová

Podle některých lékařů se v Česku provádí divoká eutanazie. Jana Preissová je psychicky nemocná.

Herečka Jana Preissová tají svojí chorobu. Prý se nedokáže mít ráda. Bojí se stárnutí. Proto se jen málokdy objeví na veřejnosti. Nemůže se prý na sebe ani podívat do zrcadla. Více se dočtete v Blesku.

 

Čeští řidiči si osvojili výmluvu na osobu blízkou natolik, že to prakticky znemožňuje trestání dopravních přestupků. Někde tuhle fintu s úspěchem podle Hospodářských novin používá až polovina řidičů, kteří se dostanou před správní řízení.

 

Podle MF Dnes někteří lékaři přiznávají, že i když je v Česku eutanazie oficiálně zakázaná, se přesto provádí. Lékař s cílem ukončit utrpení nemocného podá například člověku s rakovinou větší dávku morfia.

 

Zatím nejambicióznější projekt od dob, kdy francouzský císař Napoleon III. zboural většinu Paříže a vytvořil její nynější podobu, chystá prezident Nicolas Sarkozy. Chce totiž posunout metropoli k oceánu. Informují o tom Lidové noviny.

 

Předsedu ODS Mirka Topolánka při jeho kampani na jižní Moravě provázejí samá zranění. Kromě kamene, kterým ho minulý týden trefili na koupališti v Hustopečích, mu další jizvy na hlavě způsobil střelný prach z historického kanónu, píše o tom Právo.

gib TN.cz