Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.8. 2010 06:57

DNEŠNÍ TISK: Fotbal sleduje čím dál méně lidí

Na stránkách úterních novin se dočtete o tajných kontech rakouského politika Haidera, o Čechovi, který pašoval elektroniku, nebo novinku o vnukovi Mao Ce-tunga.

přehled tisku - MladáFronta Dnes
Rod proslulého vůdce lidové Číny se opět dostal na výsluní – čínská média nyní potvrdila, že jediný vnuk komunistického vůdce Mao Ce-tunga byl jmenován generálmajorem. Informuje o tom Mladá fronta Dnes ve svém úterním vydání.

 

přehled tisku - právo
Čech se pokusil propašovat na Ukrajinu elektroniku za stovky tisíc korun. Zadrželi jej celníci, píše v úterý deník Právo. Celníci v jeho Fordu Focus našli 16 kusů digitální elektroniky k diagnostice strojů. Náklad na místě zabavili, o postihu majitele rozhodne soud.

 

přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny
Rakouský krajně pravicový politik Jörg Haider měl na tajných kontech desítky milionů eur, dostat je mohl od Libye, píší Hospodářské noviny. Na utajovaná konta v Lichtenštejnsku se přišlo při prošetřování okolností prodeje rakouské banky Hypo Alpe Adria bavorské LB Bayern, který byl tak nešťastný , že Hypo Alpe Adria musela být, aby se vyhnula konkursu, koncem loňského roku znárodněna.

 

přehled tisku -Lidové<br>noviny
Fotbal sleduje čím dál méně lidí, uvádí úterní Lidové noviny. Na začátku nové sezony fotbalové ligy není na stadionech zdaleka tolik lidí jako v minulých letech. Po úvodních třech kolech je nejnižší za posledních šest let, průměrně na zápas vyrazí necelých pět tisíc diváků.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax
Reklama