Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dnešní tisk: Natálka má nejhorší za sebou a Fischerův eurokomisař

Popálená Natálka z Vítkova podstoupila poslední velkou plastickou operaci a Jan Fischer má kandidáta na eurokomisaře.

Za elektřinu lidé budou příští rok platit méně než letos, ale neušetří tolik, jak se čekalo. Může za to plánované zdražení její distribuce, píše v sobotním vydání deník MF DNES. Ve srovnání s letoškem domácnosti ušetří pravděpodobně méně než pět procent. Přepočteno na peníze - měsíčně půjde spíš o desetikoruny nebo maximálně pár stokorun u domácností, kde se elektřinou topí. A všichni budou stále platit víc než v roce 2008.
 

Zatímco se politické strany neustále přou, čí kandidát by měl být navržen na post eurokomisaře, premiér Jan Fischer jedná na vlastní pěst. Píší o tom v sobotním vydání Lidové noviny. Podle informací z Úřadu vlády už je Fischer o osobě českého kandidáta na eurokomisaře dokonce rozhodnutý. Stát by se jím mohl bývalý ministr průmyslu a obchodu z první poloviny 90. let Vladimír Dlouhý.
 

Deník Právo přináší další informace o dvouleté Natálce, která byla letos 19. dubna vážně popálena při žhážském útoku ve Vítkově. Podle deníku má za sebou poslední velkou plastickou operaci a to nejhorší má tedy za sebou. Lékaři museli během půl roku odstranit spálenou kůži na 80 procentech těla a nahradit ji umělou kůží.
 

Gott má doma peklo. Manželka mu vyčetla zdvižený prostředník, který ve čtvrtek ve zprávách na Primě adresoval svým nepřátelům. “Manželka mi to vyčetla. Prý se to ke mně nehodí. Já Ivanku chápu, má o mě svou představu, jsem pro ni klasický sluňák,“ přiznal umělec, který ve středu dostal medaili za zásluhy od prezidenta Václava Klause.

mar TN.cz