Dnešní tisk: Poslanec unesl a zbil Roma, sprosťák Gott

Slovenský poslanec je podezřelý, že unesl a zbil Roma. Gott poslal nepřátele do …

Ve středu byl za slušňáka, ve čtvrtek za sprosťáka. Karel Gott neunesl kritiku těch, kteří mu nepřáli medaili za zásluhy. Přímo na kameru jim proto ukázal, co si o nich myslí. Se zarputilým výrazem se podíval do kamery a ukázal vztyčený prostředníček. Více v Blesku.

 

Prokuratura ve slovenském Martině prošetřuje kauzu poslance vládní strany Smer Jána Kvorky, který měl před třemi lety odvést do skladu své firmy sedmnáctiletého Roma Jána Lacka, kde jej zbil kvůli rozbitému čelnímu sklu u auta. Píše o tom MF Dnes.

 

Prezident Václav Klaus ve středu kromě státních vyznamenání uděloval i generálské hodnosti. Jediný z navržených, kdo se povýšení nedočkal, byl náměstek ministra vnitra Jiří Komorous. Více v Lidových novinách.

 

V Hospodářských novinách se dočtete, že v pátek v poledne vyprší pro uchazeče o zakázku na dodávku jaderných reaktorů pro Temelín lhůta pro podání přihlášek. Vítěz získá příslib i na stavbu dalších reaktorů pro ČEZ, a tak se cena celého kontraktu bude pohybovat kolem 500 miliard korun.

 

Ministr pro lidská práva Michael Kocáb se ve středu na mimořádném zasedání zdržel hlasování o mandátu vlády premiéra Fischera. Jednalo se o mandát, který českou delegaci na summitu EU v Bruselu zavázal k prosazení výjimky z Listiny základních práv. Píše o tom dnešní Právo.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

gib TN.cz