Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 2. 2012

DNEŠNÍ TISK: Ryby v řekách ničí zákeřná škeble asijská

Roste zájem o nájemní bydlení. V Česku okradli ruský hokejový tým policistů.

přehled tisku - MladáFronta Dnes
Přirozenou rovnováhu v českých řekách podle odborníků vážně ohrožuje škeble asijská, která se dostala do tuzemských řek. Ve středu o tom informuje deník Mladá fronta Dnes.

 

přehled tisku - právo
Deník Právo píše o smutné zkušenosti, kterou v Praze udělal hokejový tým ruských policistů. Byli okradeni o peníze, doklady i mobily.

 

přehled tisku -Lidové<br>noviny
Lidové noviny oslovily nejvážnější kandidáty na prezidentské křeslo. V článku se dozvíte, co by udělali v případě, že by do něj opravdu usedli.

 

přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny
Hospodářské noviny informují o rostoucím zájmu o nájemní byty. V nabídce realitní kanceláře vydrží dobrý byt jen 17 dní. Minulý rok to bylo o deset dní více. Lidé se bojí uvázat ke splácení hypotéky.

 

Logo: Aha!
Mahulena Bočanová si to v ringu rozdala se svojí bývalou spolužačkou Terezou Brodskou v Ringu. Do souboje, který byl součástí natáčení videoklipu k písni Elita od skupiny Eddie Stoilow se pustily se skutečnou vervou, píše deník Aha!. V ringu si nic nedarovaly.

 

přehled tisku - Blesk
Pavel Landovský musel na operaci, píše deník Blesk. Zdravotní trable mu způsobil nemocný žlučník. Leží v příbramské nemocnici.

muf tn.cz / Mediafax
Reklama