Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

DNEŠNÍ TISK: Televize prosperují, smrt herce Holého

V pondělních novinách se dočtete, že digitálním televizím se daří dobře. Bulvár připomíná výročí úmrtí dětské hvězdy.

Podnikatel Josef Šťáva, který se na českém státu domáhá více než 14 miliard korun za zmaření svých obchodů s krevní plazmou, údajně udělal osudovou chybu a hrozí mu, že odejde od rozhodčího řízení s prázdnou. Píše o tom v pondělním vydání deník Právo.


Bez spolehlivého právníka nic nepodepisujte. Tak radí lidem, které čeká propuštění z práce, odborníci z poradenských center, píší v pondělním vydání Lidové noviny. Podniky ve finančních potížích totiž pod pohrůžkou propuštění za hrubé porušení kázně nutí zaměstnance k podpisu velmi nevýhodné dohody o výpovědi bez udání důvodu, uvádí deník.


Filmový průmysl a kabelové televize prosperují i v dobách hospodářských potíží, kinům rostou tržby, počet odběratelů digitálních televizí stoupá. Píše o tom v pondělním vydání deník MF DNES.


Minulé vedení Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) v čele s místopředsedou Vlastimilem Košťálem si podle auditu dělalo s penězi českého fotbalu, co chtělo. Píší o tom v pondělním vydání Hospodářské noviny.

 


Deník Blesk připomíná dvacáté výročí tragické smrti herce Tomáše Holého. Legendární dětský rošťák z filmů Marie Poledňákové zemřel při autonehodě jen půl kilometru před hospodou.
 

TN.cz