Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2008 06:19

Dnešní tisk: Verešová se líbala a podvodníci na internetu

Tisk dnes řeší školní úrazy i polibek modelky Verešové, který nepatřil jejímu manželovi.

Nikoliv pátek třináctého, ale úterý je černým dnem pro žáky a učietele. Právě druhý den v týdnu se podle školní inspekce nejčastěji přihodí žákům úrazy. Proč tomu tak je? Podle Lidových novin je hned několik hypotéz. Mimo jiné úterní tělocviky.


Čeká nás smršť právních změn. Odborníci dokončili nový návrh občanského zákoníku, který se dotkne téměř všech. Řeší se v něm například nájmy, dědictví, svatby nebo adopce. Návrh visí na webu ministerstva spravedlnosti, píše MF DNES. Vyjádřit se k němu může každý.


Deník Blesk se věnuje zákulisí slovenské taneční soutěže. Modelka Andrea Verešová se při jejím natáčení líbala se svým tanečním partnerem Petrem Čadkem. Její manžel Daniel Volopich přitom seděl přímo v publiku.


Chcete ušetřit koupí vozu v Německu? Pak pozor na internetové  podvodníky, varují dnešní Hospodářské noviny. Loni na ně doplatily desítky důvěřivých Čechů. Přišli o miliony. Přitom podvodů s vozy prodávaných přes internet stále přibývá.


Kauze Čunek se dnes věnuje deník Právo. Podle něj nejvyšší státní zástupitelství zasahovalo do práce ostravského policisty Milana Šošovičky, který byl původním vyšetřovatelem kauzy Čunek. O dva týdny později byl případ přeložen do Jihlavy.

hav tn.cz