Dnešní tisk: Vosy jsou stále nebezpečnější, dieta sexem

Vosí jed je stále nebezpečnější. Při sexu zhubnete víc než při sportu.

Chcete zhubnout nějaké to kilo? Chce to více sexu. V Blesku zjišťovali, kolik se dá zhubnout ježděním na bruslích, plaváním nebo třeba sexem. Například hodinové milování spálí 300 gramů čokolády. Po kuřecí bagetě je zase nejlepší hodinka v bazénu.

 

V MF Dnes si posvítili na hospodaření cestovní kanceláře Tomi Tour těsně před jejím krachem. Její veškerý majetek prý činil jen čtyři miliony korun. Přitom dluhy jsou měla cestovka pětkrát vyšší.

 

Podle českých záchranářů nejsou letos výjezdy k lidem, které poštípal hmyz, výrazně početnější než v minulých letech. Horší jsou však následky, zvláště u vosích bodnutí, píšou to v dnešním Právu.

 

Desetitisíce zahraničních dělníků živoří v Česku v otřesných podmínkách, za svou práci nedostávají zaplaceno a stále víc se zadlužují. Pokud chtějí z otrockého zaměstnání odejít, musí utéct, nebo se draze vykoupit. Více v Lidových novinách.

 

Hospodářské noviny věnují titulní stranu představám lidovců o daních. Více by měli platit bezdětní a rodiče s jedním dítětem. Změny jsou pro ně v řádech stokorun. Lidé se dvěma až čtyřmi dětmi na návrzích lidovců naopak vydělají.

gib TN.cz