Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 2. 2012

DNEŠNÍ TISK: Vrah Monyové na svou ženu stále myslí, ve vězení má její fotku

Úřad nechce odstranit zápis z trestního rejstříku. Rampula by za zveřejnění videa zachycujícího prohlídku kanceláře jeho náměstka mohl zaplatit pokutu.

přehled tisku - právo
V deníku Právo se dozvíte, že protikorupční policie obvinila dva bývalé vysoké činitele ministerstva spravedlnosti a vězeňské služby. Vše se točí kolem údajně nevýhodného nákupu objektu za 29 milionů korun.

 

Logo: Aha!
Deník Aha! přináší exkluzivní rozhovor s Borisem Ingrem, manželem a vrahem spisovatelky Simony Monyové. Přiznal se, že na svou ženu, kterou ubodal stále myslí a její fotku má i ve vězeňské cele. Nejvíc se mu stýská po synovi.

 

přehled tisku - MladáFronta Dnes
Mladá fronta Dnes informuje o případu řidičky z Karlovarského kraje, které krajský úřad odmítá z trestního rejstříku odstranit zápis, že řídila opilá. Soud přitom rozhodl, že byla potrestána neprávem. Výmaz z rejstříku nařídilo i ministerstvo dopravy, úřad to dodnes neudělal.

 

přehled tisku -Lidové<br>noviny
Staronový pražský vrchní státní zástupce Vlastimil Rampula má kvůli videu zachycujícímu tajuplnou prohlídku kanceláře jeho náměstka, které ukázal novinářům, další problém. Kromě toho, že může přijít o prověrku, hrozí mu pokuta od Úřadu pro ochranu osobních údajů, píší středeční Lidové noviny.

 

přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny
Lhůta pro změnu penzijní fondu už sice vypršela. Prodejci však objevili fintu, jak přestoupit k jinému ještě v listopadu. Informují o ní Hospodářské noviny.přehled tisku - Blesk
Špatný komín může způsobit únik oxidu uhelnatého do místnosti. V deníku Blesk najdete rady jak zjistit, že váš komín je bezpečný.

muf tn.cz / Mediafax
Reklama