Do Prahy zavítal Cirque du Soleil. I s českým akrobatem

Do České republiky zavítala mezinárodně proslavená show Cirque Du Soleil. Společně s celým souborem dorazil i jediný Čech, který v manéži vystupuje - akrobat Jakub Plšek. Vystoupí už příští víkend v největší pražské aréně.

Neuvěřitelné artistické výkony akrobatů, skoky do výšky, piruety, žonglování, to vše přiváží do Česka představení Saltimbanco.

 

"Tohle je show, tohle je klasická show prostě s akrobatama a v žádné show od Cirque Du Soleil nejsou zvířata," vysvětluje akrobat Jakub Plíšek. 

 

Hned ve třech disciplínách vystoupí i jediný Čech v souboru - čtyřiadvacetiletý Jakub Plšek. Od sedmi let se věnoval gymnastice, přesto i dnes má z některých kousků respekt.

 

"Jsou to dva kluci na té houpačce vzadu a vlastně já jako flayer jsem vepředu a skáču.  Tak tam je to kolem osmi, deseti metrů, co skáču.  Takže ten respekt je pořád," popisuje akrobat své číslo.

 

Jakuba můžete vidět společně s jeho kolegy v neuvěřitelné show už příští pátek, sobotu a neděli. Lístky do vysočanské arény jsou ještě k mání.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TV Nova