Byla v bílém

Do Uhříněvsi přijela Ivetina fanynka Naďa! Šla i za Rychtářem a přivezla tento dokument

Uctít památku zesnulé Ivety Bartošové přijela do Uhříněvsi i její velká fanynka Naďa. Dorazila až ze Svitav. Oblečená byla do bílých šatů a na hlavě měla korunku. Nakonec šla i do domu za Josefem Rychtářem.

Josef Rychtář, truchlící vdovec po Ivetě Bartošové, měl dnes v Uhříněvsi návštěvu. Byla to velká fanynka Ivety Naďa, která dorazila před uhříněvský dům Bartošové celá v bílém. Proč?
 

Naďa před domem Ivety zazpívala píseň Tři oříšky pro Popelku. Tato píseň byla jedním z Ivetiných největších hitů. Na dveře pak pod Ivetino parte, pověsila vzkaz pro kolemjdoucí i pro samotnou Ivetu.
 

GALERIE: Fanynka Ivety Bartošové Naďa

1
/
5
Zdroj: TV Nova
Fanynka Ivety Bartošové Naďa

 

"Milá Ivetko, je mi nesmírně líto, že v reálném životě, štěstěna často Tě míjela. Avšak věřím tomu, že v náručí andělů tvá duše pookřeje, usměje se, a ty opět zazpíváš svým fanouškům z nebe píseň - Tři oříšky pro Popelku. Ano, tu jsme měli nejraději! Zřejmě proto, že jsi a budeš nadále v srdcích našich, ta krásná princezna. A rozhlédni se, jistě na tebe čeká konečně ten pravý princ. Naďa, pá," napsala Naďa ve vzkazu pro Ivetu.
 

Korunku, kterou měla Naďa na hlavě, pak položila společně s květinami a svíčkou před dům Ivety Bartošové.
 


Fanynka Naďa Bartošové pak šla i do domu za Josefem Rychtářem. Poté, co po několika minutách z domu odešla, sdělila, že mu chtěla vysvětlit smsky, které mu poslala, a ve kterých ho obviňovala ze smrti Ivety.
 

Kdo je fanynka Naďa se dočtete ZDE. Najdete tam i velkou fotogalerii jejích fotek.
 

GALERIE: Fanynka Ivety Bartošové Naďa Mašková

1
/
22
Zdroj: facebook.com
Fanynka Ivety Bartošové Naďa - 1

 

Iveta Bartošová zemřela minulé úterý, když spáchala sebevraždu nedaleko domu, kde bydlela. Krátce před polednem došla ke kolejím a vyšla vstříc vlaku od Prahy. Podle výpovědí strojvedoucího vlaku, který ji srazil, na jeho houkání nijak nereagovala a těsně před srážkou si sedla na koleje. Ačkoliv strojvedoucí se snažil, jakmile viděl postavu v kolejišti vlak zabrzdit, střetu už nezabránil. Iveta Bartošová zemřela na místě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Drsné video: Takto to vypadá, když oživují člověka na kolejích

Související témata:
TN.cz