Doktor TYRAN NA DNĚ! Barták prohrává BOJ O SYNA...

Lékař Jaroslav Barták, stíhaný za týrání a sexuální zneužívání asistentek, prohrává boj o svého syna. Obvodní soud pro Prahu 4 teď předběžným opatřením rozhodl, že dítě svěří do péče matky. Barták nadále zůstává ve vazbě a navíc ho čeká sexuologické vyšetření.

Jeho pád z výsluní jako by zatím nebral konce. Stíhá ho policie, byl odvolán z funkce prezidenta modřanské polikliniky, provalilo se jeho skandální natáčení v převleku za kardinála na Vatikánské ambasádě v Praze, kvůli kterému hrozil mezinárodní skandál.

 

Podívejte se na záběry od soudu s Jaroslavem Bartákem: 

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

SKANDÁL lékaře BARTÁKA: Exmanželka skončila v azylovém domě!

DĚSIVÉ ODHALENÍ: Barták prý SUROVĚ MLÁTIL I MANŽELKU!

 

 

Na krku má rozvod a zatím se mu nedaří ani v boji o vlastní děti. "Jedno dítě je v péči první ženy doktora Bartáka, potom je tady ještě druhé nezletilé dítě, o jehož úpravě musí být rozhodnuto soudem ještě před rozvodem manželství," říká advokátka Klára Samková.

 

Právě o sedmiletého Honzíka teď svádí Lenka Bartáková s manželem soudní bitvu. A zatím vede 1:0 - i když jen předběžně. "Obvodní soud rozhodl ve věci nezletilého Jana Bartáka tak, že dítě bylo předběžně svěřeno do péče matky," vyjádřil se soud. 

 

Chlapcův otec je už osmý týden ve vazbě. Jak jsme zjistili, v dohledné době by mohl Barták aspoň na chvíli věznici opustit. Na jeden den by měl přijet do Sexuologického ústavu na Praze 2, kde ho budou zkoumat soudní znalci.

tn.cz / Mediafax