Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.3. 2010 08:19

Dušek se omluvil za výroky vůči homosexuálům

Odborový předák Jaromír Dušek, nechvalně proslulý výroky o homosexuální mafii v Českých drahách, připustil, že svých slov lituje.

Duškovi prý nevadí trestní oznámení, ale lituje, že se mohl dotknout i slušných lidí s jinou orientací. O svůj post v odborech však nepřijde.


Lidem, kterých se kauza kolem Českých drah netýká a kterých se mohly jeho výroky dotknout se dnes Jaromír Dušek omluvil. "Vůči nim jsem nic neměl a těm se srdečně omlouvám,těm slušným homosexuálům,“ řekl Dušek.

Svá slova prý příště bude volit pečlivěji. Dušek prý doufá,že vše alespoň rozpoutalo diskusi o hospodaření Českých drah. “Hrozně se těším na žalobu, že pan Žaluda dobře hospodaří a že pan Slamečka dělá na ministerstvu ve prospěch státu.Všichni budou překvapení,“ rýpnul si.


Na Duška se chystají právníci ministerstva dopravy i českých drah,jejichž představitele označil za hlavy mafie homosexuálů.
Ani ředitel Českých drah ani ministr dopravy se prý ale s Duškem nebudou soudit za jeho výroky o homosexualitě.


Dušek tvrdí, že je pod velkým tlakem. "Dostávám SMSky typu chcípni ty hajzle a doufám, že sis dostatečně schoval svou rodinu a podobně,“ říká.


Odboráři se sice za Duška ministerstvu omluvili, v čele jedné z organizací ale zůstává.

Eva Chaloupková TN.cz
Reklama