neplatil na děti

Erbová musela srazit exekutora, aby Řepka zaplatil dluhy!

Řepka - dluhy
Zdroj: TN.cz
Řepka zaplatil dlužný milion
Téma:

Tomáš Řepka konečně vytáhl z kasičky částku lehce přes milion korun a zaplatil dlužnou částku, kvůli které má problémy s exekutory. Fotbalista dlužil na výživném na své děti z prvního manželství.

Tomáš Řepka měl potíže s exekutory - nechtělo se mu platit výživné na své děti z prvního manželství (možná neměl peníze - během dlouhé a úspěšné kariéry si vydělal desítky milionů korun). A nechal to dojít tak daleko, až jeho současná partnerka Vlaďka Erbová, srazila autem exekutora.

 

Byla to pořádná mela, modelka se zhroutila a sražený exekutor musel vyhledat lékařské ošetření. Modelka teď bude čelí trestnímu oznámení pro ublížení na zdraví. A její "střet" s exekutorem, který přišel do jejich vily zabavovat majetek, byl rozhodně velmi podivný. Více čtěte zde.

 

Poslechněte si, co říkala Erbová těsně po incidentu: 


 

Řepka konečně zaplatil a tak se nyní může těšit, že mu exekutoři vrátí zabavené věci - ať už jeho auto a čtyřkolku, rybářské pruty nebo fotbalové trofeje.

 

Je možné, že Řepku k uhrazení dluhu dohnala právě Erbová, kterou neustálé tahanice s jeho bývalou ženou unavují a nyní má kvůli nim problémy se zákonem i ona. No, snad si dá Tomáš příště pozor...

 

Podívejte se na reportáž TV Nova: 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak pokračuje kauza Erbová vs. sražený exekutor?

Erbová přišla po sražení exekutora o auto a už se chlubí na Facebooku novým

Související témata:
hru TN.cz