řepkovy alimenty

Erbová se chtěla omluvit zraněnému exekutorovi! On se s ní nechce bavit

Erbová
Zdroj: TN.cz
Téma:

Exekutor, kterého minulý týden autem srazila manželka fotbalisty Tomáše Řepky, Vlaďka Erbová, s ní odmítá komunikovat. Erbová se s ním chce dohodnout, což by pro ní výrazně odvrátilo hrozbu vězení. Zraněný muž je totiž stále v pracovní neschopnosti a policie s dalšími kroky čeká na lékařské zprávy a také na možnost ho vyslechnout.

Oči zakryté brýlemi ale podle všeho plné slz. Tak vypadala Erbová krátce poté co autem porazila exekutora. Dnes už se vyjadřuje bez emocí. Se zraněným exekutorem by se chtěla setkat, aby se omluvila. To by jí mohlo pomoct u soudu. "Poslala jsem omluvný mail, omluvný dopis, chtěla jsem vědět, jak pánovi je. Včera jsem dostala odpověď, že pán se nechce setkat a ani komunikovat po dobu své nemocenské," říká Erbová.

 

V domácím léčení bude exekutor až do 11.června do té doby vyšetřování zřejmě nic nového nepřinese. "K výslechu zraněného muže zatím nedošlo s ohledem na jeho zdravotní stav. Výslech zraněného bude proveden v průběhu příštího týdne," říká mluvčí policie Praha venkov Zdeněk Chalupa.

 

 

Přestože od poslední návštěvy exekutorů, která skončila zraněním a zabavením auta uběhl už týden, Tomáš Řepka podle informací televize Nova exekuci zatím stále neřeší. "V současné době nedošlo ani k částečnému plnění na účet exekutorského úřadu tak, aby mohla být umořena pohledávka věřitele. Nedošlo ani k žádné dobrovolné platbě," vysvětluje mluvčí exekutorské komory Petra Báčová.

 

"Dlužník může až do termínu konání dražby uhradit výživné, které dluží svým dětem. Částka je kolem 1 milionu," dodala Petra Báčová. Zabavené auto fotbalisty za asi 2 miliony korun, kterým jeho žena exekutora srazila, tak zřejmě půjde do dražby. O tom, jestli Erbovou obviní z ublížení na zdraví by měli policisté rozhodnout v nejbližších týdnech.

 

NEPŘEHLÉDNĚTĚ: 

PRVNÍ VÝPOVĚĎ ERBOVÉ: Nemůžu za to, brečí

Exekutor, kterého srazila Erbová, promluvil: Měl jsem strach, abych nepřišel o nohy

Řepka dluží na alimentech milion, ale řidičák mu nevzali! Víme proč!

 

Související témata:
hru s přispěním Lucie Poništové TN.cz