video rozhovor

Exekutor, kterého srazila Erbová, promluvil: Měl jsem strach, abych nepřišel o nohy

Exekutor, kterého srazila Erbová, promluvil
Zdroj: TV Nova
Téma:

Při výkonu exekuce u Tomáše Řepky doma srazila autem jeho manželka Vlaďka Erbová exekutora. Se zraněním ho odvezla záchranka. Dnes o nehodě poprvé promluvil.

Až si slova sraženého exekutora přečtou Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová, radost asi mít nebudou. Exekutor, kterého včera srazila Erbová autem při výkonu činnosti skončil v nemocnici a má zhmožděniny na polovině těla.

 

Přečtěte si jeho výpověď: 

"Byl jsem na výkonu úředního rozhodnutí zabavit vozidlo dlužníka. Manželka dlužníka do mě najela zezadu, když odjížděla do školy z prostoru před svým domem. Já jsem to vůbec nečekal, netušil jsem, že do mě najede. Zaslechl jsem hukot motoru, stačil jsem se jenom otočit a už jsem dostal ránu a odlétl jsem na plot. Pak už jsem byl otřesen a přijela pro mě záchranka. Tím to pro mě skončilo."

 

Jak silný byl ten náraz?

"Kdo viděl fotografie těch zadních dveří toho auta, tak jsou dost promáčknuté. Takže bolelo to a jsem zhmožděn. Mám zhmožděniny levé poloviny těla."

 

 

Jela rychle paní Erbová?

"Já jsem zaslechl hukot motoru a jestli jela nebo nejela rychle, to byl mžik a vlastně jsem odletěl na plot. Měl jsem jenom strach, abych nepřišel o nohy. V momentě nárazu jsem byl zády."

 

Podívejte se na celý rozhovor: 

 

Vlaďka Erbová se po nehodě sesypala. Novinářům, kteří během chvíle dorazili na místo nehody tvrdila, že muže neviděla, protože byl v "mrtvém úhlu".

 

 

Večer po nehodě se pak sesypala a museli ji ošetřit přivolaní záchranáři.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Exekutoři v domě Štikových!? Máma Štiková zatlouká, zatlouká, zatlouká!

Sagvan Tofi se topí v dluzích, byla na něj uvalena exekuce

Související témata:
hru s přispěním Lucie Poništové TN.cz