velká galerie Žena v bílém

Prapodivná FANYNKA z Uhříněvsi chtěla být jako Iveta! Víme o ní vše!

Fanynka Ivety Bartošové Naďa - 22
Zdroj: facebook.com
Fanynka Naďa s Ivetou Bartošovou na koncertě ve Svitavách na konci loňského listopadu

Snila o hvězdné kariéře. Jednou chtěla být jako Iveta Bartošová, kterou obdivuje. Ale nevyšlo jí to. Řeč je o Ivetině fanynce Nadě. Přečtěte si, kdo to je.

Před šesti lety se snažila prorazit do světa showbyznysu v pěvecké soutěži X Factor na Nově. Ani na dvakrát jí to nevyšlo. A porotci ji i přes bujný dekolt dál nepustili. Dokonce jí naznačili, že příliš zpívat neumí. Naďa svoji kariéru rozhodně nepověsila na hřebík a občas zazpívá na nějaké té akci či zábavě.
 


 

Se svým idolem - Ivetou Bartošovou - se setkala na konci loňského listopadu. A dokonce o jejím vystoupení napsala článek do svitavského deníku 5plus2. Na vlastní oči tak viděla i jednu z mnoha bitek mezi manželem Ivety Josefem Rychtářem a jejím obdivovatelem Zdeňkem Macurou. Video z bitky najdete ZDE.
 

V Uhříněvsi Naďa televizi Nova prozradila, že měla s Ivetou domluvený rozhovor, k němu ale už nedojde. Naďa po Ivetině sebevraždě poslala Josefu Rychtářovi několik peprných SMS zpráv. Dnes si ale vše vyříkali a Rychtář ji pozval do Ivetina domu. Před domem pak Naďa nechala korunku a zazpívala Ivetinu písničku "Tři oříšky pro Popelku" - více ZDE.
 

GALERIE: Fanynka Ivety Bartošové Naďa Mašková

1
/
22
Zdroj: facebook.com
Fanynka Ivety Bartošové Naďa - 1

 

Čtyřiapadesátiletá Naďa se v současné době živí coby novinářka na volné noze a příležitostná modelka. Dříve pracovala jako učitelka v mateřské školce či jako asistentka v Domově na rozcestí. Tam se starala i o údajně nepřiznanou dceru slavného herce Jaroslava Marvana Drahomíru Dufkovou.
 


Život Nadi je ale spojený se zpěvem. Už v polovině 90. let se objevila v televizních pěveckých show a dokonce jednou i vyhrála. O několik let později ale už v další pěvecké soutěži neuspěla. "Zpívání je moje životní láska. Zpívám ráda a zpívám si téměř všude. Řídím se heslem, že hudba a smích léčí bolavé tělo i duši," prozradila v roce 2008 Naďa Svitavskému deníku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Drsné video: Takto to vypadá, když oživují člověka na kolejích

Související témata:
TN.cz