VIDEO: Blondýna Aneta je Miss sestra. Vyhrála fabii

Miss sestra Aneta Rusínová

Titul Miss sestra převzala v pátek večer na plese s názvem Sestry na sál v Obecním domě v Praze zdravotní sestra z chirurgie Městské nemocnice Ostrava Aneta Rusinová.

Vyhrála mezi stovkou přihlášených uchazeček, informoval Patrik Neuwirth, marketingový manažer nemocnice.

 

Co o sobě prozradila sympatická sestřička?

 "Slavnostnímu vyhlášení předcházelo dvoukolové finále, které bylo součástí plesu České asociace sester," uvedl Neuwirth s tím, že v porotě zasedli mimo jiné předsedkyně asociace Dana Jurásková, primátor Prahy Bohuslav Svoboda, herečka Mahulena Bočanová nebo přednosta Kliniky plastické chirurgie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Jan Mešták.
Porota v závěru vybírala z deseti finalistek, které se do čela probojovaly v internetovém hlasování.

Hlasování na webových stránkách organizátora soutěže začalo loni v říjnu. Do soutěže se přihlásila stovka uchazeček. Vítězka získala zahraniční zájezd a velkým překvapením pro vítězku byla hlavní cena, červený vůz Škoda Fabia.

"Přihlásit se do této soutěže bylo částečně moje rozhodnutí, ale také mě vyhecovalo okolí, hlavně kolegyně z oddělení, " řekla Rusinová.

Mezi své koníčky mladá žena řadí turistiku, spinning, nakupování, tanec, svého psa a v poslední době také rybaření, kterému se věnuje s manželem. Studuje dvě školy, na Ostravské univerzitě magisterský obor ošetřovatelství a management řízení ve zdravotnictví, a dále specializaci v oboru perioperační sestra v Brně. V Městské nemocnici pracuje tři roky, nastoupila ihned po bakalářském studiu.

tn.cz / Mediafax