Tajemství fotek

FOTKA IVETY V ODPADCÍCH: To neměl dělat, stěžují si na Rychtáře šokovaní fanoušci

Fotky Ivety mezi odpadky
Zdroj: zpravy@nova.cz
Téma:

Na kameru se Josef Rychtář tváří, že je ze sebevraždy manželky Ivety Bartošové zdrcen. Občas před objektivy fotoaparátů či kamer ukápne nějaká ta slza. Ale jak mohl Rychtář vyhodit fotky, jak sám říká, své milované Ivety, mezi vypité lahve tvrdého alkoholu, piva či zbytky jídla?

"Ztratil jsem svou milovanou ženu, za její smrt můžete vy," soptí takřka neustále na novináře Josef Rychtář, manžel Ivety Bartošové. Sem tam přidá i zdrcený pláč. Ale lze mu to uvěřit. Čtenáře šokovala zpráva, že fotky jeho, podle něho milované, Ivety skončila v odpadcích. Všichni se ptají proč?
 

Shodují se na tom, že je to hodně nedůstojné. "Kdyby ji tak miloval, tak ji přece nehodí mezi flašky od Metaxy a slupky od brambor!" píší v diskuzích čtenáři.

 


 

Další ze čtenářů přišel i ze zajímavou myšlenkou. "Zřejmě se nemohl dívat na to, jak bývala šťastná bez něho," napsal bez okolků čtenář. Na jedné fotografii totiž Iveta září štěstím po svatbě s Jiřím Pomeje v roce 2008 a na druhé fotce je Iveta s Rudolfem Hrušínským nejmladším při natáčení filmu Svatba upírů. Právě v té době s nejmladším Hrušínským prožila vášnivý románek.
 


Je to opravdu tak, že se Rychtář nemůže dívat na fotky šťastné Ivety, nebo je to nějaká fotografie, kterou přinesl před dům Ivety některý z jejích obdivovatelů se zapálenou svíčkou a Rychtář nechtěl, aby lidé viděli šťastnou Ivetu po boku jiných mužů?
 

Každým pádem vyhozením fotek Ivety mezi odpadky to Rychtář podle čtenářů přepískl. "To, že vyhazuješ fotky Ivetky je největší prasárna, co jsi mohl udělat. Měj, prosím, alespoň nějakou úctu a nějakou čestnost a zachování památky Ivetky," spílá mu jeden z čtenářů.
 

Někteří z čtenářů se také zamýšlí nad tím, proč bylo v odpadcích tolik alkoholu. Bylo veřejným tajemstvím, že Iveta Bartošová měla dlouhodobě velké problémy právě s alkoholem. "Můj bratr se léčil z alkoholismu. Musel především, ale chtít on sám a musel si to přiznat, že je na něm závislý. Pak mu teprve mohlo pomoct okolí (rodina). V první řadě musel jít z domu všechen alkohol a to i to pivo. Jak je možné, že Rychtář měl doma tolik alkoholu, když Iveta na něm byla závislá," podělila se o svůj názor jedna z čtenářek.
 


Otázkou však zůstává, zda lahve od alkoholu byly v domě Bartošové před její sebevraždou, nebo Rychtář je koupil až poté, co se zabila a zapíjel žal.
 

Iveta Bartošová zemřela minulé úterý, když spáchala sebevraždu nedaleko domu, kde bydlela. Krátce před polednem došla ke kolejím a vyšla vstříc vlaku od Prahy. Podle výpovědí strojvedoucího vlaku, který ji srazil, na jeho houkání nijak nereagovala a těsně před srážkou si sedla na koleje. Ačkoliv strojvedoucí se snažil, jakmile viděl postavu v kolejišti vlak zabrzdit, střetu už nezabránil. Iveta Bartošová zemřela na místě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Drsné video: Takto to vypadá, když oživují člověka na kolejích

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

TN.cz