celkové pořadí

Hlasovali jste o NEJ osobnost roku 2014! Tady je výsledek

Nominace na osobnosti roku 2014
Zdroj: TN.cz
Téma:

Na konci roku jste mohli hlasovat o nej osobnost roku 2014. Teď vám přinášíme výsledek, komu jste dali nejvíce hlasů. Celkové pořadí vás určitě překvapí.

V naší anketě jste vybírali z lidí, kteří během roku 2014 něco velkého dokázali nebo měli nejvíce prostoru v médiích. Ať už to bylo v kulturním životě ve sportu nebo v politice.

 

Podle výsledků hlasování u vás jednoznačně zvítězil prezident Miloš Zeman. Kolik měl hlasů najdete ZDE. O několik tisíc hlasů méně dostal Sir Nicolas Winton, který v roce 1939 zachránil 669 židovských dětí z Československa před nacisty. Letos převzal na Pražském hradě z rukou prezidenta Miloše Zemana nejvyšší české státní vyznamenání Řád bílého lva.

 

 

Třetí místo obsadil váš oblíbený Láďa Hruška, který láme rekordy v prodeji své kuchařky - Vaříme s Láďou Hruškou. Tím si zasloužil také nominaci.

 

Jak se umístili ostatní nominovaní, najdete ZDE.

 

Ze sportovního světa vás nejvíce bavila Eva Samková, která se umístila na čtvrtém místě z celkového pořadí. Eva ovládla závod ve snowboardcrossu a stala se jednou ze dvou českých olympijských vítězek roku 2014.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DECHBEROUCÍ PODÍVANÁ: Nejlepší videa roku 2014!

Zvrhlý kněz i odsouzení kmotra: 10 NEJ krimi případů roku 2014

Co nás čeká v roce 2015? Přehled nejzásadnějších událostí

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz / vem