Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

"Homosexuálové ovládají České dráhy", řekl odborář TELEFONÁT

Jaromír Dušek
Zdroj: oficiální zdroj
Jaromír Dušek kritizuje České dráhy z komplotu homosexuálů. (foto: LN)

Odborář Jaromír Dušek kritizoval České dráhy. "Bojím se tam ohnout pro tužku."

Odborář Jaromír Dušek se v rozhovoru pro Lidové noviny nelichotivě vyjádřil o vedení Českých drah. Na otázku redaktora, co si myslí o řediteli ČD Petru Žaludovi, prohlásil, že je homosexuál a že spiknutí gayů ovládá celý podnik.

 

Tyto své názory potvrdil i v telefonátu pro zpravodajství TV Nova.

 

"Homosexuál Žaluda drží s homosexuálem Slamečkou, homosexuál Slamečka má vazby na homosexuála Nováka (Gustav Slamečka - ministr dopravy, Jan Novák - šéf úřadu vlády pozn.red.). A na ministerstvu dopravy je těch homosexuálů natahanejch tak dvacet a ve vedení drah tak třicet, a tihle lidé absolutně ovládají České dráhy," řekl Jaromír Dušek Lidovým novinám. Rozhovor čtěte TADY.

 

A odborář jde v nevybíravém komentáři o státním podniku ještě dál. „Já tam chci založit spolek čtyřprocentní menšiny heterosexuálů, abychom měli rovné příležitosti. Můžu vám říct, že se tam bojím ohnout pro tužku na chodbě,“ řekl.

 

Na redaktorův dotaz, jak můžete vědět a tvrdit, že skupinu lidí, která řídí nějaký podnik, pojí sexuální orientace, odpověděl, že homosexuálové spolu drží více než heterosexuálové.

 

Jaromír Dušek se s Českými dráhami rozešel ve zlém. V roce 2008 musel opustit místo vedoucího železničních odborů kvůli podezřelému nakládání s penězi. Železničáři jsou nejpočetnější odborovou skupinou v zemi. Dušek se mezi ně vrátil minulý rok jako šéf Svazu odborářů služeb a dopravy.

 

(Diskuse k tomuto článku byla kvůli velkému množství vulgárních výrazů ukončena. Slušným čtenářům se omlouváme.)

Lidové noviny TN.cz