Nechutný čin

Posprejovaný HROB NEPATŘÍ JOSEFU RYCHTÁŘOVI! Vandal se šeredně spletl

V pátek někdo v Říčanech posprejoval hrob rodiny Rychtářových a napsal na něj vulgární výrazy. Jenže hyena, která to má na svědomí, se pořádně přepočítala. Hrob totiž nemá s Josefem Rychtářem až tolik společného! Přečtěte si proč.

Tohle bylo už hodně za hranou. Ať je Josef Rychtář jakýkoliv a lidé na něj různý názor. Tohle se prostě nedělá. Je to hodně bezcitné a nechutné. V pátek totiž nějaká hyena posprejovala hrob rodiny Rychtářů, na které napsala vulgární výrazy vůči Josefu Rychtářovi. Navíc na hřbitovní zeď napsal: "Richtař je vrah".

 

GALERIE: Rychtářovi posprejovali rodinný hrob v Říčanech

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Posprejovaný hrob Josefa Rychtáře - 1

 

O tom, že překročil veškeré hranice čehokoliv, není sporu. Ke všemu se ještě pořádně spletl a zhanobil hrob rodině, která nemá s manželem Ivety Bartošové až tolik společného!
 


V hrobě sice leží prarodiče Josefa Rychtáře, ale hrob patří jeho strýci. Nejedná se tedy o hrob, kam chtěl Rychtář uložit ostatky tragicky zesnulé manželky Ivety Bartošové. Navíc právě strýc Miroslav a Josef se zrovna nemusejí a vůbec se nestýkají.

 

"Nikdy jsme si k němu nenašli cestu, nestýkáme se," řekl portálu ahaonline.cz Jaroslav, další ze strýců Josefa Rychtáře. Pravý majitel hrobu tak měl dnes plné ruce práce, aby hanlivé nápisy i barvu z hrobu rodičů odstranil.
 Policie už je údajně na stopě pachateli tohoto nechutného útoku. Vyslechla totiž svědky a ti ji přivedli na žhavou stopu. Tvrdí to web super.cz.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Artur po smrti mámy utekl od táty Ladislava Štaidla!

Kdo zdědí po Ivetě Bartošové 3,5 milionu?

Související témata:
tn.cz / hmr