Insolvenčního správce Sazky Cupku PŘEJELO AUTO! Byla to nehoda?

Josef Cupka
Zdroj: Mediafax
Josef Cupka

Insolvenčního správce zadlužené loterijní společnosti Sazka Josefa Cupku srazila v úterý dopoledne v centru Praha stříbrná škodovka, za jejímž volantem seděl muž ruské národnosti. Podle mluvčí insolvenčního správce Lenky Angeliky Tiché šlo pouze o náhodnou nehodu.

"Pan doktor šel ráno výjimečně pěšky přes Karlovo náměstí. Na přechodu ho však srazila stříbrná škodovka, kterou řídil muž ruské národnosti. Auto ho před sebou tlačilo několik metrů, než úplně zastavilo," popsala nehodu agentuře Mediafax Tichá.

 

 

Podle ní Cupka normálně dorazil do práce a pokračoval v jednáních. Později během odpoledne ho však začalo pobolívat rameno a koleno, do kterých automobil narazil, takže se chystá navštívit lékaře.


ČTĚTE TAKÉ:

Zmatky kolem Sazky: Hušák chtěl zastavit loterii, Cupka mu plán zakázal!

 

O tom, zda nehoda nemohla souviset s aktuálním případem, který je mediálně nejvíce sledovaný, tedy činností v zadlužené Sazce, nechtěla Tichá ani spekulovat. "Domníváme se, že to byla čistá nehoda," řekla pouze Cupkova mluvčí.

 

Insolvenčnímu správci Cupkovi však už v souvislosti se Sazkou v minulosti někdo vyhrožoval. Před prvním jednáním věřitelského výboru v květnu dostal Cupka anonymní dopis s výhrůžkou, že v Národním domě ve Vinohradech, kde se schůze konala, vybuchne bomba. Budovu proto před konáním schůze důkladně prohledali policejní pyrotechnici. Žádnou bombu však nenašli.

 

tn.cz / Mediafax