Rychtář ji brání

ROZHOVOR O ALKOHOLU. Iveta Bartošová se zašprajcovala: Do léčebny nepůjdu!

To bylo silných řečí! Josef Rychtář, partner zpěvačky Ivety Bartošové, měl spoustu řečí o tom, jak svoji družku okamžitě po návratu z Itálie pošle do protialkoholní léčebny. Teď ale tvrdí opak! Do léčebny ji nepošle. Prý ji nebude nutit násilím. Proč Rychtář změnil svůj názor?

Iveta je naprosto oddaná svému "spasiteli" Josefu Rychtáři. Při rozhovoru pro magazín Prásk.tv byla naprosto pasivní a  neustále koukala do země. Během necelých dvou minut "kuňkne" jen dvě věty. Je zřejmé, že je na dně! A Rychtář místo toho, aby ji poslal do léčebny, tak jen tvrdí, že o problému s ní mluví!
 

PŘEČTĚTE SI PŘEPIS ROZHOVORU:

Redaktorka: Všichni se vás ptají kdy Ivetu převezete na léčení?
 

Rychtář: Víte, já vám na to odpovím. Všem divákům a těm kdo o tom mají trošku přehled. Já bych v první řadě předeslal a mám s tím velmi bohaté zkušenosti, kdy můj otec pil alkohol, zemřel mi na alkohol.
 

Bartošová: Můj taky.
 


Rychtář:
Podotýkám, je to velmi závažné onemocnění, které nelze podceňovat, ale předeslal bych, samozřejmě to řeším s Ivetou. Je to její vůle, zda-li se podrobí léčení nebo jakou formu léčení zvolí, ale upřesním to úplně jinou formou. Pokud člověku najdu rakovinu a řeknu mu, nabízíme ti ozařování, chemoterapii a ten člověk to odmítne, přesto že ví, že si tím zkrátí život, nikdo ho nemůže k tomuto léčení nutit. V tomto případě Ivety, já přiznávám, ta nemoc tady je, ale nicméně pokud Iveta nebude chtít, ani já ji ani násilnou formou a to zdůrazňuji násilnou formou, nebudu, nebudu ji dávat nikam na léčení...
 

Bartošová: Mě stačí ambulance.
 

Rychtář: Budu to řešit se specialisty, budeme se snažit najít řešení, abychom tento problém vyřešili, protože jde mi o zdraví Ivety a rozhodně nebudu přihlížet tomu, aby před mým zrakem ona se zabíjela, ale je to i na její vůli a jak jsem předeslal, nebudu násilnou formou ji nutit k tomu, co nechce.

 

SLEDUJTE V NEDĚLI SPECIÁL OD 22:05 HODIN!


Příběh Ivety Bartošové, která se z kdysi nejpopulárnější zpěvačky dostala kvůli alkoholu až na samé dno, hýbe Českem.

Josef Rychtář a Zdeněk Macura - dva muži, z nichž každý hledá vlastní způsob, jak zastavit její pád. Zatím marně. V neděli 21. července se spolu v přímém přenosu potkají v debatě Speciálu Nočních Televizních novin. Pomocnou ruku se Ivetě rozhodla podat také televize Nova, jak a jestli Iveta šance využije, sledujte tuto neděli ve 22:05. Speciál Nočních Televizních novin bude moderovat Kristina Kloubková.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o aktuální situaci kolem Ivety Bartošové: 


 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Iveta blábolila o svatbě s Rychtářem a pak ji hned odvedli na policii. PODÍVEJTE SE
EXKLUZIVNÍ rozhovor s Džambulkou: Ať Macuru zavřou, prosí v slzách Iveta
ŠOKUJÍCÍ LÉKAŘSKÁ ZPRÁVA BARTOŠOVÉ: Nádor na mozku a možná i rakovina!
Padají ŽALOBY! Rychtáře tvrdě potrestám, vyhrožuje Martucci
Lékaři reagují na VIDEOROZHOVOR s Bartošovou: Diagnóza demence!
Martucci se dobývá k matce Bartošové: Zbavme Ivetu svéprávnosti!
Rádi si na DOVOLENÉ dopřejete SKLENIČKU? Jaká je denní dávka alkoholu, která neuškodí?

tn.cz / bru