Smrt češek v egyptě

Jak dopadl Kramný na detektoru lži? Známe výsledky!

Téma:

Hned po smrti manželky Moniky a dcerky Klárky Petr Kramný prohlašoval, že bude spolupracovat s policií. Dokonce je prý ochotný absolvovat výslech na detektoru lži. Tento test absolvoval v polovině ledna. Televize Nova získala výsledky, jak Kramný uspěl.

Petr Kramný, který je ve vazbě a je obviněn z vraždy své manželky Moniky a dcery Klárky v egyptské Hurghadě, absolvoval v polovině ledna test na detektoru lži. A jaký je výsledek? Policie ho pečlivě střeží, ale možná i díky němu skončil Kramný ve vazbě.
 

Televize Nova zjistila od několika na sobě nezávislých zdrojů, které si přály zůstat v anonymitě, že Kramný na detektoru lži příliš neuspěl. Dá se říci, že zásadně vyhořel. Více než 60 procent z testu totiž vyšlo v jeho neprospěch!
 


Vyšetřování záhadné smrti se rozjelo na plné obrátky. Policisté po zatčení Kramného se sice snaží vše utajit, nicméně podle našich informací vyšetřovatelé kontaktují všechny, kdo s ní byli v kontaktu. Jde například o jeho bývalé spolupracovníky z nošovické továrny Hyundai.
 

Šéf moravskoslezské policie Tomáš Kužel minulý týden prozradil, že vyšetřovatelé nashromáždili přesvědčivé důkazy, které svědčí o Kramného vině. Všechny prý získali a nebo pocházejí z České republiky. Co o důkazech říká Kramného právník, si přečtěte ZDE.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o vazbě Petra Kramného:
 


 

Kramný je obivněn z dvojnásobné vraždy - podle důkazů, které získala policie v egyptské Hurghadě v létě, zavraždil svou manželku Moniku a dceru Klárku. Minulý týden ho policisté zadrželi a soud ho následně poslal do vazby. V případě odsouzení mu hrozí až výjimečný trest.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Děsivé VIDEO: Američan schválně najel do lidí na slavné pláži! Zabil ženu na líbánkách

Vrah spisovatelky Monyové má smůlu: Soud odmítl jeho stížnosti a on zůstává ve vězení

Související témata:
s přispěním Martina Kočárka tn.cz / hmr