Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

opilí zaměstnanci

Skandál! U záchranky na Vysočině sloužili DVA OPILÍ lékaři!

Zdroj: TV Nova

Záchranou službou na Vysočině otřásá skandál. Hned dva její lékaři totiž sloužili opilí. Jeden z nich v tomto stavu dokonce i vyjel k případu.

Dva skandální případy zaznamenala záchranná služba na Vysočině. Na pracovní směnu tu nastoupili lékaři, kteří byli pod vlivem alkoholu. S oběma doktory byl hned po jejich alkoholovém excesu ukončen pracovní poměr. 


Jeden z případů byl zaznamenán u třebíčského lékaře, který dokonce opilý vyjel k ženě z Mohelna na Třebíčsku. Měla silný žlučníkový záchvat. Lékař byla ale ve stavu, že pacientce ani nezvládl dát tišící injekci. Měl velké problémy s komunikací a sotva chodil.
"Ano je to pravda , my jsme s lékařem ukončili pracovní poměr," potvrdila Vladislava Filová ředitelka záchranné služby Kraje Vysočina.


Další případ se stal u lékařky z Humpolce. Stejně jako lékař z Třebíče, i ona nastoupila na službu opilá. Oproti kolegovi ale k žádnému případu nestihla vyjet. Naštěstí ji stačil ještě před odjezdem vystřídat jiný kolega.


Vedení záchranné služby chce teď u svých zaměstnanců na základě těchto špatných zkušeností provádět přísnější kontroly na alkohol.

TV Nova / mis / David Pik TN.cz