AUDIO

EXKLUZIVNĚ: Jak jsem svlékal holku Karla Schwarzenberga! OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ

Jana Vopěnková
Zdroj: Extra.cz/isifa.com

EXKLUZIVNĚ: "Jen co přišla, už dopředu se říkalo, že dnes ji svlékneme," uvedl pro TN.cz muž, který v jednom pražském klubu svlékl novou "kamarádku" Karla Schwarzenberga. A nešlo o klasických striptýz. Pro pobavení celého lokálu se Jana Vopěnková svlékala zadarmo.

Příběh o tom, kterak se neznámá Jana Vopěnková stala slavnou, zná už v Česku nejspíš každý. Začalo to tím, že vyrazila na České slavíky coby doprovod Karla Schwarzenberga (TOP 09).
 

Všichni přítomní se ptali, kdo je ta neznámá dívka. Kníže však mlčel nebo vzkázal, co je komu do jeho vztahů. A tak začali novináři pátrat, netrvalo však dlouho a redakce zaplavily fotografie pětadvacetileté slečny, která má z noblesy té ze Státní opery pramálo. Světlo světa spatřily fotografie, na nichž se Vopěnková obnažuje, uspokojuje svoji kamarádku v začouzené hospodě a nechává se ochmatávat po diskotékách.
 

Jana už to zná

1
/
24
Zdroj: TV Nova
Pornografické fotky Jany Vopěnkové - 3

 

 

Na poslední sérii fotek se ve vytahaných a opraných spoďárech vlní kolem tyče v jednom pražském klubu. Ještě si ani nestačila vyzout gumovky a už se nechává svlékat od přítomných mužů. S jedním z nich jsme měli možnost hovořit. A co nám prozradil? Že z Jany sršela lacinost už při vstupu do dveří. "Všichni už ji v tom klubu moc dobře znají. Jen co přišla, už dopředu se říkalo, že dnes ji svlékneme," uvedl muž, který Vopěnkové na fotce sundává kalhotky. Přál si zůstat v anonymitě, nicméně redakce jeho jméno zná.

 

Další nahé foto Jany Vopěnkové

1
/
3
Zdroj: extra.cz
Snímky, které získal portál Extra.cz - 2

 

Na rozdíl od pár let starých fotek z hospody, na kterých se Jana uspokojuje se svojí kamarádkou, tyto pocházejí z letošního léta. "Byla to akce pro studenty, když končila škola, na konci června. Už ji tam moc dobře znali. Byla tak jedna - dvě hodiny, když se svlékala," uvádí muž s tím, že Jana byla opilá.

 

Celý rozhovor si poslechněte zde:


V 21:30 přineseme v magazínu Prásk! na TV Nova další šokující podrobnosti o vztahu Karla Schwarzenberga a Jany Vopěnkové.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Podívejte se na video, jak sexy Amanda Seyfried hraje Hluboké hrdlo

Cannes ovládly dvě krásné lesby! Koukněte na ukázku z filmu, při němž porotci padali ze židlí

ana TN.cz